Yamaha XVS 950A Midnight Star (2011)

Vlastník Jedejakzpraku
Vloženo 14.4.2012
Aktualizováno 9.7.2013

Vloženo: 31.05.2012, Uskutečněno: 31.05.2012, Stav tachometru: 1050 km, Zhlédnuto: 22x

31.5. Jsem absolvoval servis po 1000 km. V rámci servisu byl vyměněn olej a filtr a kontrola celkového stavu moto a dotažení všech spojů. Vše proběhlo bezproblémově. Ráno jsem moto odevzdal do servisu a v poledně byla hotová.

Již mám něco odjeto a můžu konstatovat, že motor si sedá, má lepší zátah, lepší zvuk, spojka a převodovka už si taky sedla a připadá mi celkově už taková rozježděná, než když jsem ji dostal poprvé do rukou.

I já už vím co od ní mám očekávat a nechybí už ani občasné šoupání stupaček po asfaltu.
Doufejme, že to půjde dál stejně tak dobře, jako doteď.

• Servis v 8500 km

Jelikož počasí přálo a v servisech to ještě zeje prázdnotou, rozhodl jsem se objednat se na Třetí servisní prohlídku v Yamaze. Nejprve jsem však musel moto odzimovat a pokusit se nastartovat. Vše se podařilo, moto nask

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.03.2014
    Uskutečněno: 14.03.2014
  • Zkušenosti po 8000 km

Dobrý den vespolek. Motorka byla zazimována. A já tu napíšu opět pár postřehů. Motor už je tedy plně zajetý a po dvou výměnách oleje. Průměrná spotřeba PHM činí 4.2 l/100 km. Kdy maximální byla při zajíždění a to 4.8

Typ: Reportáž
    Vloženo: 18.12.2013
    Uskutečněno: 16.11.2013
  • Druhé tankování a zajíždění

Dnes jsem podruhé natankoval a mohl si spočítat spotřebu. Motor je zatím stále v záběhu, ale spotřeba mi vyšla velice solidní. Motorku nešetřím a spotřeba mi vychází nádherných 4.5l/100km. Jezdím sice jen max do půlky pl

Vloženo: 25.04.2012
    Uskutečněno: 25.04.2012