Rieju NKD 125 (2006)

Vlastník Radys57
Vloženo 11.4.2012
Aktualizováno 27.5.2013

Rieju NKD 125 Street , je to prostě můj mazel. :-*

První dojmy - Když sem ju poprvé uviděl hned sem věděl že je to ta pravá. Padla hned do ruky. Rychle sem se sní naučil.

Doplňky na motorce - držkák GPS, led pásky, modré podsvícení budíku, proužky na kola, nálepky, leštěná koncovka výfuku

Dobře ovladatelná, lehká, malá spotřeba.
Na začátek to nejlepší co sem si mohl vybrat sem sní velice spokojen.
Rieju je vyrobená ve Španělsku s motorem Yamaha a karburátor zančky Mikuni.

Willy15
Willy15 napsal 11.11.12 v 20:18 10b.

Hezká motorka 10b.!!

Osly napsal 21.05.12 v 15:38

jo vlastně ty máš ještě ručičky jsem už zapomněl taky jsem míval a podle radaru ukazoval o 10 km víc :-/ jak to bylo ve vyšších rychlostech netuším

Radys57
Radys57 napsal 21.05.12 v 14:46

Jo Jo dík . Těch cca 140km/h sem jel z kopca a ještě po nový silnici. Ale fakt nevím kolik sem jel když to ma tachač do 120km/h. :D :)

Osly napsal 21.05.12 v 13:35

jo a maximálka přes 140 je hodně utažená za uši...já jel mas 136 a to mi ještě kámoš na nsrku prorážel vzduch a já ležel na nádrži cestovní je tak těch 120 no

Osly napsal 21.05.12 v 13:32

mám ji 4 roky a naprostá spokojenost...nevím co tu melou o oleji...liju do toho plnou syntetiku a za 5t km skoro nic neubylo. Motor to má z Yamahy(125 YBR atd.) tak nevím co tu někteří říkaj když nevědí...rám od Castrolu atd...takže Yuki do toho má daleko...jinak nakopávačku jsem nemusel zatím ani jednou použít jediný co mi odešlo byl přerušovač na blinkry a přední žárovka toť vše.
Jinak jsem jel na YBR s tímto motorem a jelo to stejně ale podvozek na té Yamaze hrůza, plavalo to po silnici, ale za to mohlo měkký nastavení podvozku a uzčí pneu.
Tak ať ti slouží španělka