Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1991)

Vlastník Kali750
Vloženo 8.4.2012
Aktualizováno 14.2.2015

Spolehlivé cestovní enduro pro pořádné chlapy !!

První dojmy - Po pár úpravách jsem si ji přizpůsobil a byla to velice dobrá motorka

Koupil jsem ji před rokem. Padla mi hned do oka, jelikož byla trochu jiná než originál. Minulou sezonu jsem s ní jezdil spíš jenom kolem humen, ale musím říct, že mi velice rychle padla do ruky. Ihned po koupi bylo potřeba vyměnit zadní gumu a olej s guferama ve předních vidlích, bylo to tvrdý jako prase!! Jinak přes zimu jsem si s ní trochu pohrál, upravil jsem jak zadní blatník, tak i přední a trochu jsem ji barevně doladil k obrazu svému. Ještě ji dat pořádný drapák ( Mitas-09 Dakar) a budu spokojen.

Tak po nějaké době, přidám pár fotografií, musím říci, že je to super motorka a hodně mě naučila. Bohužel jak to tak bývá, čuchl jsem k jiný a při svezení na ni, kdy se jednalo o LC8 bylo rozhodnuto o další volbě. Jinak Yamahu jsem nechal velice dobrému kamarádovi, tak doufám, že se o ni dobře postará.

parmis
parmis napsal 30.10.19 v 20:44 10b.

Nádherná, originální

Driver-toys
Driver-toys napsal 12.02.15 v 19:50 10b.

Moooc pěkný XTZ! Jasnej plnej počet bodů ...

Fíček
Fíček napsal 21.04.12 v 14:11

No počkej však já Tě pořádně proženu.

Jenik789
Jenik789 napsal 12.04.12 v 14:46

Poradna masina ze

Tabi
Tabi napsal 09.04.12 v 21:52

Jj,je to nádherné klasické enduro.Dneska jsem jí viděl na vlastní oči a musím říct,že ty polepy se ti fakt povedly na jedničku.Už se těším až spolu vyjedeme. Jasných 10b