Yamaha XT 125R (2006)

Vlastník Řehy6
Vloženo 8.4.2012
Aktualizováno 20.9.2013

Morava 14. - 16. 6. 2013

Vloženo: 24.06.2013, Uskutečněno: 14.06.2013, Stav tachometru: 8300 km, Zhlédnuto: 21x

Na plánu byl prodloužený víkend na motorkách. S naší partou motorkářů jsme vyjeli v pátek odpoledne na cestu za poznáním vinařských sklípků a krás Moravy. Cesta byla naplánována směrem z Č. Budějovic přes Jindřichův Hradec, Slavonice, Znojmo a do Lechovic. V Lechovicích jsme nocovali a jako správní motorkáři pod ''širákem'' . Druhý den jsme se vydali na cestu do zdejší Macochy, kde jsme si prošli krápníkovou jeskyni. Po vyčerpávající, ale krásné prohlídce jsme se vydali zpět do Lechovic. K večeru nás čekala ochutnávka vína. Druhý den ráno jsme se z 15-ti druhů vína vyspali a pomalu vyrazili domu. Celkově jsme najeli přibližně 640 km.Celkově jsem tankoval 3 nádrže cca 700 Kč. S motorkou nebyl jediný problém. Nemám nic co bych vytkl .

• Ukončení sezony 2012

Vzhledem k letošnímu počasí byla tato sezona velice úspěšná. Jezdilo se do dob, kdy nemrzlo a nenapadal sníh. Obešla se bez zranění a škrábanců. Tuto sezonu jsem si užil, jak malý kluk. Motorku mám od května a za tu dobu

Typ: Reportáž
    Vloženo: 03.02.2013
    Uskutečněno: 25.12.2012
  • Přelet do Písku -> 15.8. 2012

S kamarádem co má Derbi Senda jsme se vydali na cestu do Písku. V průběhu týdne jsme se tam stavili, abychom zjistili, kdy by jsme se mohli projet na zdejším okruhu. Bylo nám řečeno, že záleží pouze na domluvě a tak by t

Vloženo: 15.08.2012
    Uskutečněno: 15.08.2012