renocar_unor

Yamaha YZF 600R Thundercat (2000)

Vlastník Bondy
Vloženo 8.4.2012
Aktualizováno 9.5.2016

Thundercat je super stroj pro lidi, kteri si nedrzi odjistenou zbran u hlavy, ale pro ty, kteri si uzivaji i klidnou cestovni jizdu. Pokud cloveku jebne, tak to taky pekne svisti.

Motorka koupena od fsalac (Stochov)

První dojmy - Pri odjezdu od minuleho majitele jsem jel opravdu pomalu a opatrne. Padla do ruky hned, ale jela semnou ona a ne ja na ni :D

Za ty 3 roky muzu rict, ze bych nemenil. Premyslel jsem, jaka ze soucasnych stroju by mohla nahradit tu mou kocku a zjistil jsem, ze zadna.
Je to sice starsi rocnik, ale design je stale v kurzu. V motoru zadna elektronika, proste poctivej stroj.
Sedi se na ni pohodlne i pri delsi ceste. Batuzek si zacina stezovat az po hodine jizdy a pak kazdych padesat km a to si stezuju i ja v aute.
Motorka je citelna, strasne odpusti, kdyz se ji neco nelibi, tak se to dozvim vcas a ne az potom, co se zvednu ze skarpy.
Motor ma dusi,ale obrovskou. Pri klidne jizde si brbla a je spokojenej. Drobne vychylky pri pridani plynu takrka ignoruje, pokud ji ale reknes jedem, tak leti jako svi*e, jakoby vedela,co chces delat.

PepeWonder
PepeWonder napsal 25.04.13 v 10:39 10b.

Prostě kráska

RTX-01
RTX-01 napsal 22.10.12 v 09:26

pekna a spolahliva masinka, dobry vyber, univerzalny stroj, tak nech ti sluzi ... 10b