Kymco Stryker 125 (2002)

Vlastník bukacekdaniel
Vloženo 8.4.2012
Aktualizováno 30.6.2018

Vloženo: 10.03.2013, Uskutečněno: 10.03.2013, Zhlédnuto: 27x

Tak po delší době píšu průběh oprav...
Plasty jsou momentálně pryč (svařují se), nechávám si udělat nový tlumič výfuku...Zadní tlumič se upravuje (dovaření šroubu na předpětí pružiny).
Z karburátoru vyhozen šroub omezující pohyb šoupěte (na trysky si musím počkat)

Dneska jsem sešteloval ventilové vůle, vyleštil sání, vypral vzduchový filtr. Mám dojem že bude podpálený sací ventil, protože neměl už žádnou vůli. po nastavení se dokonce i zvětšila komprese
Tak uvidíme co to s tím udělá
Už se těším až to bude pohromadě a konečně to zas projedu ...ale to bude nejdříve tak 13.4.2013

• a je to tady...

jednou to přijít muselo... Položil jsem. Z takřka nulový rychlosti ( něco pod 20 km/h)... A jak se mi to povedlo? podjel mi předek na štěrku. Já mám jen pár odřenin a něco s kolenem. Motorka to odnesla víc - celej levej

Typ: Havárie
    Vloženo: 19.08.2012
    Uskutečněno: 19.08.2012
  • Co zbylo po dnešku?

Takže tady hodím jenom pár fotek jak celá motorka vypadá =) krom motoru je to celý rozebraný do šroubku... jednu výhodu to má - celá motorka se teď dá celkem pohodlně naskládat skoro kamkoliv... (toho mita v pozadí si ne

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 04.07.2012
    Uskutečněno: 04.07.2012
  • Příprava na lak

tak jsem se rozhodl že hodím strajkra do novýho kabátu... takže kola a rám měl bejt černej mat a plasty bílý... bohužel nějakej mistr lakýrnickej tu černou pos**al, takže je to lesklý...no co se dá dělat, přebrušovat to

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 04.07.2012