Yamaha XV 1100 Virago (1989)

Vlastník vousatej
Vloženo 5.4.2012
Aktualizováno 3.7.2015

po dvaceti letech jsem se konečně dočkal. Stará,ale moje

Suzuki VZ 800 Marauder: naskytla se výhodná koupě vyrážky

První dojmy - Má poslední motorka byla Jawa250 čili první kilometry jsem měl plné ruce i nohy práce. řidítka mi nepasovaly od začátku. Ale jinak byla vyrážka přesně ,co jsem chtěl. Jsem klidný jezdec,tak mě nic jiného neláká ani po čtyřech letech společného soužití.

Doplňky na motorce - asi jsem divný. všechno co je tam jen na ozdobu ,šlo pryč. Včechny ty orly a třásně jsem zlikvidoval skoro první den. Loni jsme zrušil i tu chromovanou věc pod nádrží,když jsem zjistil,že v ní nic není. Holt nejsem fanda lesklých a čistých motorek. A teď o té mé příšeře lidi tvrdí,že je "zajímavá" :)

Virážku jsem koupil loni na podzim,tak zkušeností není mnoho. Pán,co mi ji prodával ji nazval sockou a že potřebuje ke svému věku něco víc distingovaného (nebo tak nějak) Prostě čopr jak ze staré školy. Zvuk obdivují všichni známí a trochu míň sousedi. Zub času se podepsal zatím jen na detailech,ale jinak se původní majitel asi staral. Jediný problém je od začátku s přední brzdou. Kopou kotouče,takže první větší investice je jasná. Jinak 45kw je dostatečných. Krouťák suprový,spotřeba ujde. Se svými 117 kily se na ni díky předkopům vlezu pohodlně,takže si vlastně nemám na co stěžovat. Jen kdyby nebyl ten benzin tak sviňsky drahý :(

Tak po roce ježdění jsem chudinku poslal do pole :(( a místo toho,abych si užíval hezký konec léta v sedle,prodělala holka moje,menší generálku (a já taky). Při té jsem zjistil,že pán,co mi ji prodal,tak trochu mlžil. Virážka přežila už jeden kotrmelec. Jelikož jsem ji kupoval,jako neznalý a zaslepený,nevšiml jsem si takových drobností,jako lepený kryt světla,stopy svěráku na šavlích,bouchnuté kolo a kilo tmelu na nádrži. Ale co,byl bych naivní,kdych si myslel,že 23 let stará máňa se aspoň jednou nekoulela po cestě. Naštěstí mám pár dobrých známých,co mi pomohli dát holku jakštakš do cajku. Ještě to není úplně ono,ale to si nechám na zimu. Teď ještě rychle najezdit pár pohodových kilometrů.

Zub47
Zub47 napsal 11.06.13 v 10:11 10b.

Mooooc hezka a ikdyz stara porad super strojovna a myslim si ze je peknejsi nez nektere novejsi hujdy Tahle masin mo proste svoje charizma

mrnuss
mrnuss napsal 26.12.12 v 16:32 10b.

super -hlavne kolama na ceste

dobrteam napsal 13.04.12 v 22:18

Klasika je klasika. Pohodovou sezonu. Dávám 10

Kamils666
Kamils666 napsal 12.04.12 v 18:51

Pěknej kousek-hezká úprava.Dávám za 10b a přeju pohodovou sezónu.