Honda VFR 750 (1997)

Vlastník Víťan
Vloženo 13.6.2007
Aktualizováno 23.12.2012

S Hondou 750 VFR RC 36 Motor 4dobý kapalinou chlazený 4válec do V. Rozvod má dohc/4. Objem má 748 cm3. Vrtání 70,0 a zdvih má 48,6 mm. Zadní kolo upevněné na letmé jednostranné kyvce. Zrychlení z 0 - 100 km/h 3,4 s. Maximálka je 240 km/h. Převodovka

První dojmy - Klidná a houževnatá...

Cesty: Moc rád jezdím kdekoliv, kde se dá. Sem pohodář a jezdím v klidu a pohodě. Prostě se kochám zvukem VFR a krajinou. Také rád jezdím na srazy. Vždy tam poznám spoustu moc dobrých kámošů a kámošek. Dokonce i já jeden pořádám a to na Dobešově u Oder v okrese Nový Jičín. Koukněte na www.vitezslav.rajce.net , nebo napište na svacek2@seznam.cz, nebo na tel. 775 622 816. Další info: Kdysi mě lákaly dvoubuchy. Jsou to moc krásné stroje, ale zůstanu u VFR. Líbí se mi jakákoliv motka o kterou je dostatečně postarané. Letos sem dělal na té své VeFeRce větší servis ( ventily, svíčky, podtlaky, filtry, komplet náplně-vidle,motor, spojka, brzdy, řetězka, výfuk, gufera do vidlí, gumy D220, atd ). tak doufám, že mám zase na chvíli s investicí pokoj.

Jarky
Jarky napsal 20.05.10 v 19:25

fak moc pěkny vfrko 10b

RickVFR
RickVFR napsal 15.03.10 v 21:05

Pekný zachovalí kus, tak nech ti dobre slúži. Prajem vela šťastných kilometrov

jiřikgsr
jiřikgsr napsal 11.01.10 v 21:12

Takovou velkou investici jsem dělal předloni přez zimu Ale ted´jen jezdím Tak duufám že to budeš mít taky tak Jinak krásná motorka a ta zimní fotka je jako čerstvá.Tak až budeš mít sraz tak se tam určitě zastavím.Dobře to tam znám,je tam moc krásně.Pocházím ze Spálova a jezdím tam pořád.Tak šťastnou sezónu 2010

Pivko
Pivko napsal 03.01.10 v 13:33

koukám kámo že znáš celou republiku motorkářů. 315 lidiček jen pozdravit tak na jízdu moc času nemáš Hlavně sebou někde nesekni ,to by byl průvod ?! Tak hezkou sezonu 2010

dr.dainese
dr.dainese napsal 16.11.09 v 14:38

super fotka na tom sněhu to nemá chybu!