Yamaha MT-03 (2006)

Vlastník MT03MS
Vloženo 2.4.2012
Aktualizováno 12.9.2016

Máme spolu najeto 18000km. Maximální spokojenost.

První dojmy - První jízda, 20. ledna, teplota +5, sněhové přeháňky. Co dodat víc, takový typický motorkářský počasí. Ale jinak pěkný svezení, příjemné vibrace, pro začátečníka čitelné reakce.

Já 500km (stroj 21000km) - Krásnej stroj a pro mě je to po 16 letech láska na první pohled. Ještě se s ní sice trochu přetahuju, ale to se poddá. Vytknout asi není co, snad jen hooodně malý prostor pod sedlem. A co je mi jednoznačné sympatické, to jsou vibrace jednoválu. Víc uvidím na konci sezóny.

Já 18000km (stroj 39000km) - Průběh sezóny:
Ojeta zadní guma (původní při koupi), výměna (za středně jetou) a zároveň zjištění, že gumové vložky rozety jsou na hadry a že je značně nerovnoměrně vytahaný řetez. Takže výměna vložek a řetězové sady. Následně servis po 30000km. Proveden vlastními silami dle SM. Ojeta přední i zadní guma, nákup sady Pirelli Angel ST a přezutí. Přichází první neschopnost - prasklé spojkové lanko. Zlatá opravná sada. Následně náhodou zjištěn prasklý výfuk (na 5 místech). Naštěstí se mi podařilo sehnat jiný lehce jetý.
Zkušenosti: Opravdu, ale opravdu malý úložný prostor. Vejde se do něj jen motolékárna. Jinak bych řekl, že to je celkem spolehlivej stroj, kterej toho hodně odpoustí. Nejlíp se s ní jezdí na okreskách.

context
context napsal 01.11.14 v 19:03 10b.

pěkný stroj, ta bíla ji taky sekne a s tím nerovnoměrně vytahaným řetězem jsem to měl stejné, tak jsem ho vyměnil a už se opotřebovává rovnoměrně , jinak přeji hodně najetých km bez nehod.