renocar_unor

Kawasaki ER 5 (2002)

Vlastník Vashk
Vloženo 1.4.2012
Aktualizováno 18.12.2018

31.3.2012 jsem koupil moji novou motorku, zatím jsem se nepovozil, nejprve musím udělat technickou, a pak dokončit přepis. Už se moc těším, až bude nachystaná na sezónu.

První dojmy - První dojmy jsou super, motorka byla lehce poškozená, ale postupem času jsem ji dal dohromady a dneska už se s ní jezdí perfektně. Naprosto mi vyhovuje, jen je trošku těžší.. Líbí se mi i spotřeba, výkon, jízdní vlastnosti. Silnější motorku nechci, asi bych se na ní zabil.

Motorka je jednoduchá pro servis. Zatím jsem neměl závadu, na kerou bych musel dokupovat náhradní díly a to se mi líbí. Jiný stroj bych se bál koupit, kvůli dalším investicím. Kdo se rozhoduje a není si jistý, rád bych mu tuto motorku doporučil. Jezdí se s ní pohodlně, jen bych uvítal delší řídítka. To budu dál shánět. Zadní brzdu popisují jako neúčinou, to bych rozhodně netvrdil. Alespoň ta moje je v pohodě. Přední brzda má delší krok, je už asi vyběhaná. Od výkonu víc nežádám, na normální cestování je to velmi dostačující. Hodně lidí píše, že je velmi dobře ovladatelná. Můj názor je, že je hromada ovladatelnějších motorek, ale i těch co jezdí jen rovně. ER-5 je spíš jedna z těch lépe ovladatelných, ale žádný zázrak to není. Při sportovnější jízdě je znát vyšší váha. Samozřejmě jsem s ní velice spokojený a můžu říct, že splnila moje očekávání.