Suzuki GSF 650S Bandit (2007)

Vlastník Liborek81
Vloženo 27.3.2012
Aktualizováno 18.11.2022

Suzuki Bandit GSF 650S, rok výroby 2007/6, koupeno v ČR od 1. majitele

Honda CB 600F Hornet: hračka, není to cesťák pro mě, pocit malinké motorky

První dojmy - snadná ovladatelnost a není tak "prudká" na začátek:)

Moje první "větší" moto. Ztím super po 1000 km, poznáváme se:)

Vše co se týče jízdních vlastností mi připadne super když porovnám pořizovací cenu jeté moto. Když se na ní jezdí "střídmě" dojezd i přes 350 Km, jinak 270-300 km. Maximálku jsem ještě nezkoušel, ale 200 tam bylo:)

Do léta chci ještě kufr a pro jistotu "padáky".

20.8.2012
Kufr již mám a perfektní! Na ježdění denně do práce super!
Zatím máme za sebou cca 6000 km, v těch vedrech se mě na tom opravdu nechtělo, ale snad to bude teď lepší:)

1.10.2012
Konečně jedna větší vyjížďka, během 3 dnů 1000 km ve dvou! Opravdu šikovné moto i na projížďky ve dvou - netušil jsem že 650ka je tak v pohodě:) "Otvírám" 8000 km, snad to tuhle sezónu ještě dojedem!

Musím pochválit pneu Continental Road Attack, zatím drží, ale příští sezónu mě čeká, asi koupím Attack 2 - dvousložkové!

1.8.2013 - koupeny opět ty samé pneu, původní vydrželi cca 10t km

po 50t km, suprových KM, ani jednou mě nikde nenechala a já byl na ní taky hodný, prodáno, díky za vše, hodně jsem poznal Rakousko, Slovinsko, Itálii, boužel v posledních letech spíše stála v garáži, takže rozhodnuto bylo už před rokem, ať dělá radost jinde...rodina, stavba...prostě nejde vše stíhat, ale nějaké představy mám, tak uvidíme co bude za nástupce:)
Díky SUZUKI, skvělá práce za celkem 000 peněz!!!

Petr_cz
Petr_cz napsal 29.03.12 v 12:36

Bandit, rodinné stříbro značky Suzuki, co napsat víc. Koupil jsi dobře a určitě budeš spokojenej. Ať dělá radost

sidar
sidar napsal 27.03.12 v 19:35