Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (2001)

Vlastník Havrd
Vloženo 25.3.2012
Aktualizováno 25.3.2012

Vloženo: 04.06.2015, Uskutečněno: 04.06.2015, Zhlédnuto: 30x

Letošní první výjezd je ůspěšně za námi. Pěkných 60 km znamená, že jsem dosáhnul na dvouletý rekord . Krásné počasí, malý provoz, zralé třešně... Co víc si přát. Jo... a taky jedna zkušenost. Minulý rok napodzim jsem měl následující problém: po nastartování a zahřátí při rozjezdu dráček chcípal, ne a ne se rozjet. Za důvod jsme s konsiliem odborníků (já byl jen externí hlas) prohlásili starý benzín ve kterém jsou aditivní pryskyřice které zasraly karburátor. No ale nebylo tomu tak... Po koupi nové baterky a jejím nabití před vyjížďkou je po problému! Tedy... slabá baterka nenechala dráčka odjet. Pro někoho možná jasný jak facka, pro mě důvod, který jsme společně s konsiliem neuvažovali .
No a co dál...? Možná se ještě letos ještě porojedeme někam k vodě. Tak napočtenou!

• Dlouhý spánek

Tak dráček bohužel spinká a nejezdí, je to škoda... :-| Není čas na ježdění. Minulý rok jsem ho chtěl prodat, vlastně jen kvůli tomu aby měl někdo radost a dráček mohl lítat. Prodej se nezdařil - prodával jsem dost laxn

Typ: Prodej
    Vloženo: 14.03.2015