Triumph Sprint ST 1050 (2007)

Vlastník guestyn
Vloženo 25.3.2012
Aktualizováno 13.5.2019

Vloženo: 29.10.2015, Uskutečněno: 29.10.2015, Zhlédnuto: 21x

Chtěl jsem si zabezpečit svého Triumpha. Hledal jsem na netu různé možnosti. Nakonec to u mě vyhrál lokátor GPS303D. Lze ho koupit i tady v Čechách od firmy Helmer . Ale já si objednal u Číňana za dobrou cenu 900 Kč včetně dopravy. Zpracováni mě mile překvapilo, pevná konstrukce a mnoho možnosti zapojeni. Pro mě největší bonus tohoto zařízeni je sd karta na kterou se zapisuji logy kde jsem celou sezonu jezdil. Samotná montáž mi dala asi dvě hodinky(ukryti, napájení modulu, možnost vypnuti motoru na dálku…). Mam za sebou jednu sezonu a mužů za sebe konstatovat: TOHLE SE ČÍŇANOVI POVEDLO!!

• Textilní brašny včetně držáků samo domo..

Řešil jsem zavazadla na mého Triumpha při jízdě s moji drahou polovičkou. Original jsem hned zavrhl, jejich cena je dost vysoka. A moje jezdění 3x za rok co je budu potřebovat rozhodlo. Mel jsem doma textilní brašničky.

Vloženo: 09.10.2015
    Uskutečněno: 09.10.2015
  • Nedobíjí...

Vyměnil jsem regl. A po třech tisících opět nedobíjel (použil jsem Čínu). Nakonec jsem zjistil že byla proražená jedna fáze proti kostře na statoru alternátoru. Největší opruz byl, že se to projevilo až po zahřátí motoru

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.10.2015