Honda XR 400 (1998)

Vloženo 9.3.2012
Aktualizováno 5.6.2012

Po čtvrt roce...

Vloženo: 05.06.2012, Uskutečněno: 05.06.2012, Zhlédnuto: 31x

S motorkou jsem momentálně plně seznámen. V lese je to nádhera. Výkonu akorát, ale na silnici to prostě není. Samozřejmě jsem už začal přemýšlet o něčem silnějším, abych mohl po případně přezout i na motardy, ale vyhovuje mi spolehlivost motorky, takže nevyměním.
Jinak musím říci, že za tuto krátkou dobu se mi povedlo kvalitně nasrat všechny sousedy. Jeden na mě dokonce vytáhl násadu od sekery a vyhrožoval jestli ještě jednou kolem něj projedu, že mi rozpůlí hlavu... Druhý už nebyl tak agresivní, ten jen oznámil, že mě z ní skopne.

Tu mi došlo, že ten laděný výfuk značky HomoDomo není to pravé ořechové, takže jsem objednal originál za 2000kč a ten by měl ten rámus a neklid v ulicích zklidnit. Rovnou když jsem se do úprav pustil a získal nějaké peníze, tak jsem se rozhodl pro kompletní GO motoru. Píst, těsnění, výbrus, ojnice atd... Investice za 15 000kč. K tomu koupil sítko na vzduchový filtr a samotný vzduchový filtr 2100kč. Pro vzhled a lepší ochranu tlumíčů jsem pořídil neopreny 650kč.

Motorka je teď TOP STAV! Investice: 21 100kč

Závada: Rozpůlil jsem tachometr, takže jsem koupil ne originál 350kč