KTM 660 SMC (2003)

Vlastník Jafoun
Vloženo 8.3.2012
Aktualizováno 17.7.2015

Prvni dojmy jsou neuveritelny... vykonu to ma na rozdavani, vibruje to, dela kraval ... :)

První dojmy - je to motorka co neprestane bavit, hlavne po zimni pauze clovek na jare cuci jak pero z gauce jak ta potvora taha :) Po 4 seznonach uz byl cas presedlat dal, tak sla kacena do sveta a ja cekam na svoji prvni lc8 :)

Uz delsi dobu jsem pokukoval po motardech. Nechtel jsem nic ostryho, servisovani po par Mth neni nic pro me, dlouhou dobu jsem sledoval inzeraty na DR-Z 400 SM, pak jsme to videl na zivo a prekvapilo me jak je ta motorka malickata, vykonove taky nic moc, tak jsem zacal brouzdat ve vodach KTM

Po dlouhosahlych debatach s majteli ruznych verzi LC4 padla volba na 660SMC.

Objel jsem vsechny inzeraty co byly v nabidce a nejvice me nadchla SMC z roku 03 od majitele z Tisnova.Motorka viditelne udrzovana, s prekvapive tichym chodem motoru oproti vsem ostatnim SMC co jsem videl.
Chlapik komunikativni, sdilnej, ochotnej, s garazi az po strop naslapanou motorkama.Dolozil veskerou servisni historii fakturami za nahradni dily, upozornil na veskere nedostatky, domluvili jsme se na cene a placli si.

Motorku jsem koupil nejak pred vanoci, tak jsem toho na ni do konce roku moc nenajezdil. Po pravde ze 2 planovanych vyjizdek jsem jel jednou, po druhe jsem ji za boha nemoh nakopnout. Levostranej kick s moji musi vahou neni zadnej med.

Nechal jsem pokusy o sblizovani na jaro a motorku zazimoval.

joker.j
joker.j napsal 13.03.12 v 06:24

Presne tak. Jak jsi psal o tom tachometru a bludných číslech...mě to taky dělalo a musel jsem vyměnit ten kabel co snímá otáčky předího kola.

Jafoun
Jafoun napsal 12.03.12 v 19:35

Dik Ted kdyz jsem byl jezdit naposledy tak mi chytla pokazdy na prvni kopnuti... takovou radost sem dlouho nemel:) Asi je to fakt jen o cviku, jedinej figl je v tom najit tu spravnou uvrat

joker.j
joker.j napsal 12.03.12 v 19:26

Dobrá volba . Z těch startů si hlavu nelam, brzy zjistíš jak na to, vím to z vlastní zkušenosti .

Machy07
Machy07 napsal 08.03.12 v 15:54

Parádní stroj, za rok chci taky pořídit jasných 10b.