Honda CLR 125 (1999)

za 3 litry benálu mě doveze všude

Yamaha YBR 125: clr působí dospělejší
Honda XL 125V Varadero: málo peněz
MZ 125 SM: v čr nejsou díly

První dojmy - prostě 4t 125ccm spotřeba odpovídá výkonu, dlouhé rovné úseky jsou nuda takže pokud to jde jinak lepší se jim vyhnout. Ale v klikatých silničkách přes vesnice maximálka 100km/h stačí. motorka se neztratí ani v terénu

Motorku bych doporučil pro - pro toho kdo neví co vlastně bude chtít, CLRo dobře poslouží na silnici i v lehkém terénu

Tak konečně je doma máme najeto prvních 100 km a jsem spokojený. Příští týden jde do servisu na celkovou kontrolu a nastavení.

Ze servisu se vrátila tak před třemi týdny v plné síle, najel jsem od té doby tak 700km a už si celkem zvykáme. Taky už jsem vyzkoušel jak si vede v terénu a jsem spokojen.

28.4. 2012
tak dneska jsem se byl projet sice sám ale bylo to super jel jsem na Vírskou přehradu
okolo jsou pěkné klikaté silnice. najel jsem pohodovejch 120km

29.4. 2012
dneska se konala další vyjížďka ale tentokrát ve skupině, jelo nás 10 na 6-ti motorkách a najelo se toho dost já osobně jsem natočil 300km

za první sezonu najeto 6000 km motorka nikdy nezradila

sezona 2013 je před náma tak doufám že si užijeme další pořádnou dávku km

tak po druhé sezoně jsem ju poslal dál na naučení byla super, koupil bych ju znova. Ale nic stálého to není, po svezení na silnějších motorkách mě rychle přešla. Nic méně, určitě na ni budu moc rád vzpomínat přece jen byla to moje první motorka

Lubos92
Lubos92 napsal 24.04.13 v 12:55

Pěknej stroj .

.Eddie.
.Eddie. napsal 02.05.12 v 17:42

díky, třeba jo budu vyhlížet další clr

Mašík.
Mašík. napsal 30.04.12 v 17:11

dobře ta folie pěkně se ti to povedlo ! tak ať slouží třeba se někdy na vírský potkáme