Triumph Bonneville T100 (2008)

Vlastník Anička71
Vloženo 5.3.2012
Aktualizováno 5.3.2012

Úžasný "Bonnie", který je s naplněnými kufříky a plnou nádrží asi tak šestkrát těžší než já

Moje největší motorka, tento měsíc ji budu mít 4 roky. Byla jsem na ní dvakrát na srazu Triumphů v Jakartovicích na severu Moravy, ale jinak moc najeto na tomto stroji nemám, protože si ho sama nedokážu vyndat z garáže Je to poctivý kus kovu, na místě je pro mě manipulace při parkování už na hraně a jsem ráda, když mi někdo občas pomůže. Dokážu ho postavit jen na vedlejší stojan
Jízda je ale fantastická, Bonnie poslouchá na slovo,sedí nádherně v zatáčkách a při čekání na křižovatce krásně drží, protože dobře ví, že při pádu na bok by toho ze mě moc nezbylo
Kolik jede, to se nikdy nedozvím, při 130 mě to na dálnici už chce odfouknout

Před časem mě oslovili z měsíčníku Supermoto, že by chtěli fotky nějaké holky co na Bonnevillu jezdí, vzpoměli si v únoru, tak se muselo i do sněhu Ale pak mi posílali přes rok výtisky zadarmo, tak jim tímto moc děkuji, měla jsem radost, je to dobrý časopis.

Už se moc těším na sluníčko, kluci mi doma na Bonniem udělali přes zimu servis a taky naleštili, tak jsou tady i nějaké čerstvé fotky

Bonnieho mohu doporučit všem, kteří hledají motorku s duší - tu opravdu má, a hodí se na projížďky i delší cesty. A zvládnou ho i děvčata, akorát pozor už trošku na tu váhu

rohas
rohas napsal 02.02.14 v 19:59 10b.

Krásná klasika za jasných 10b. Přeji mnoho pohody v sedle .

Drakis
Drakis napsal 22.01.14 v 18:50

Motorka,barva,řidička Měla jsi to alespoň vyfotit u smetiště,aby vše nebylo tak dokonalé

shark46
shark46 napsal 07.06.12 v 23:26

krasnej kousek moc

Sairus
Sairus napsal 14.03.12 v 20:00

Jejda to je nádherná motorka...prostě nádherná...

Viper54
Viper54 napsal 13.03.12 v 21:57