Suzuki GSX 600 F (1993)

Vlastník Mrožoun
Vloženo 4.3.2012
Aktualizováno 4.3.2012

Super stroj pro začínající motorkáře... :D

Moje první pořádné moto. Při koupi před cca 4 lety jsem dělal menší servis olej, filtr,svíčky,atd prostě běžnou údržbu. Od té boby jsem jen jezdil bez závad až do konce loňské sezony. Najezdil jsem cca 15 tis. a když nepočítám běžný servis před každou sezonou jsem do oprav nemusel vrazit ani korunu. Snad jen baterka, která byla špatná už při koupi stroje.
Zkušenosti:motoru nemám co vytknout vždy šlapal jako hodinky, tak je to klasický banďák oleják. Průběh výkonu postupný a stálý. Převodovka trochu hlučnější při řezení, ale kvalty se dávají snadno bez odporu... :) Brzdy jsou sice slabší než u některých jiných motorek ( prvotní náběh účinku mohl být razantnější) ale dá se na to zvyknout. Podvozek je naladěn spíše do konfortu a cestování, ale v zatáčkách seděla dobře. Ideální na delší pohodové vyjížďky :). Pohodlí řidiče fakt super a batůžek si nikdy nijak nestěžoval i při delších cestách. S přidáním zavazadel to bylo malinko horší ale po udělání držáku na válec se vše vyřešilo..
Motorka není sice žádné dělo, ale přes 200km to bez většího přemlouvání. Opravdu ideální stoj pro začínající jezdce nebo pro ty co nevyžadují rychlost, ale spíše pohodlí na cestách. Motor má klidný a postupný nárust výkonu bez kopanců a hlavně snese takřka cokoli i dost hrubé zacházení.
Motorka mě sloužila moc dobře!! Všechno si ale žádá změnu, a tak jsem se rozhodl pro koupi něčeho novějšího, ale zatím nejsem rozhodnutý za co.. :)) I když na tuhle nikdy nezapomenu!! :))

Mrožoun
Mrožoun napsal 09.05.12 v 18:58

Už dosloužila prodal jsem ji a přešel jsem na Fz1s

Haesty
Haesty napsal 02.05.12 v 22:19

Pěkný eFko Ať slouží a mimochodem vítej v klubu