renocar_unor

Moto Guzzi Griso 1100 (2006)

Vlastník MAHY
Vloženo 4.3.2012
Aktualizováno 12.4.2015

Po další zimě zase něco přibylo

Vloženo: 25.03.2015, Uskutečněno: 25.03.2015, Zhlédnuto: 15x

Po další zimě zase něco přibylo a už jsem asi vyčerpal vše co jsem chtěl upravit a dostal jsem se do stavu ,že bych na ni už nic neměnil (vlastně ne, popravdě se mi ještě líbí drátěná kola , ale to už je moc velký a drahý úlet). Letos už to byly jen takové detaily co jsem ladil něco šlo ještě do komaxitu, nové gripy , tmavé loga na nádrž , proběhla výměna olejů - vidle,motor,převodovka,kardan a kapalina brzda spojka. Trochu jsem řešil netěsnost rychlospojky pod pal. pumpou. Ale hlavně jsem vymýšlel řádný výfuk. Tak po různých domluvách a úvahách od koho a jaký materiál jsem nakonec zvolil svoji první volbu a to Agostiniho. Tvar mě dostal už když jsem ho kdysi viděl poprvé a zvuk je prostě parádní, nějakou změnu zátahu nejsem schopen posoudit ,protože od doby kdy mám jinou pal. mapu mi přijde že to jede jak nakoplá sv..ě Přidám pár fotek

MAHY (1) napsal 26.03.2015 v 08:46

Slamabiker> Čau, když jsem prdával předchozí BMW tak to bylo s různýma úpravama něco podobného a pán co kupoval byl myslím spokojenej. Tohle ale jen tak pouštět nebudu , si dokážu představit že bych na ní jezdil i v 50ti a víc

slamabiker (15) napsal 26.03.2015 v 08:07

Cau,po nekom takovym jako jsi ty je asi skvely mit motorku,protoze ty se s ni vylozene mazlis

Petr_TA (29) napsal 25.03.2015 v 21:36

Nádhernej kousek

• nové obutí

Tak stará Angel ST by ještě něco najela ,ale píchnul jsem a opravovat gumu,když už jsem chtěl letos řešit novou,jsem nechtěl. I tak najetých 16 tis. je docela dobrý. Pirelka je jasná další volba,akorát je to teď Angel GT

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.07.2015
    Uskutečněno: 05.07.2015
  • podzimní výlet

super počasí ,tak se výlet zadařil B-)

Vloženo: 19.10.2014
    Uskutečněno: 19.10.2014
  • výlet po Čechách

Čtyři dny ,tři vodní díla (Lipno , Hracholusky , Orlík) a 1100 km najeto, paráda :-DD

Typ: Dovolená
    Vloženo: 06.08.2014