renocar_unor

Cagiva Elefant 900 (1994)

Vlastník york600
Vloženo 25.2.2012
Aktualizováno 6.8.2013

tak mám prvni nádrž za sebou kupodivu neřere olej ale vsude tece ale zatim spokojenost

První dojmy - super super super !!!

Doplňky na motorce - super startuje krasně potom co jsem ji dal elektrický palivový čerpadlo .Řetězovou sadu , s čirejma světlama vypada o 10 let mladší ted bych potřeboval ješte náhony na tachak no ale stk byla ok

+neobyčejna mašina
+vzhled
+výkon převodovka
+pohodlí
-díly
-elektřina ponekud složitá
-palivové čerpadlo
-servisni intervaly
čeká mě řetezovka ,rozvody ,vule,pofackovat barvy krapet elektriku .sehnat vodící gumu zrepasovat pumpy brzd ,vyfrezovat víčko šponováku,najaře uvidime jak moc papká volej popřípade pořešit engine at mě buh pomaha ale vim že to je zatracene originalni mašina stoji za to ...kdyby nekdo mel nejaky díly hned beru :_)
tak pumpy brzd brzdiče překroužkovaný ,víčko udelany lak už bude taky samolepky mam uvidime

york600
york600 napsal 09.07.12 v 18:44

jo ale bude čirý sem našel pekný z apár kaček ale nejsou tam parkovacky :) cím se v tom víc rejpu tim vic zjistuju jak to je složeninka ale dotahnu to do konce stoji to za to :) je to v podstate stříkačka s karburatorama

Pája19
Pája19 napsal 08.07.12 v 20:58

No tak sláva, koukám, že i světlo se povedlo sehnat. Vypadá to o poznání líp než loni. Já už mám taky vyjetou nádrž, ale olej mi to žere fest...

kawajawa
kawajawa napsal 16.04.12 v 20:15

pěkná obluda , čeče asi oživím tvé bývalé Dr, nemůžu se na něj koukat jek mi bezprizorně stojí v garáži, takže jsem mu v pátek koupil nový motor

york600
york600 napsal 02.03.12 v 19:26

tak za tak malo penez se vyplati i na díly :D ale to by muselo bej jo špatně

dalila
dalila napsal 02.03.12 v 16:29

Motorka je zajímavá,ale jak už psal Pája19:na tenhle kus to chtělo pořádný koule.
Takže 10bodů za odvahu.