Kawasaki GPX 600 (1988)

Vlastník CryingDragon
Vloženo 25.2.2012
Aktualizováno 26.5.2013

Takže pro letošní sezonu zvolena GPX 600R ale z motorem 750 a upravena na streeta. (kým to nevím, koupil jsem ji proto že se my jeji vzhled libí ale pořád nabizí nějaké možnosti jak pracovat).

První dojmy - No motorka už je pryč a jsem tomu rád že to tak bylo i přesto že jsem ji vychválil a libila se my tak jsem postupem času zjistil že v originále by to bylo hezčí kousek, takže pro všechny ty co řekly "Hnus" Chlapy mněly jste pravdu.

Jasně na netu je hodně motorek za ty prachy, a ročníkově novější, ale když jsem ji uviděl tak jsem si vzpomněl na dobu kdy my bylo 18 a rozbyl jsem si na GPX 750 R hubu (mládi+nezkušenost+koleje od tramvaje+rychlost 160 km/h = ůrazová nemocnice) jsem po ni zatoužil zase, jasně z čopra na takový stroj, jenže za ty prachy bych nekoupil ani činského pseudočopra, (nic proti nim některé se my libí) a jelikož z přítelkyní potřebujem nějaký ten dopravní prostředek tak byla volba na něco levného,pěkného ale přitom vykoného pro naše obrovské těla a nohy. (Když už jsme u těch noh, tak z botama které jsem používal na introše jsem zde neuspěl, neutrál jsem málem řadil raději rukama) takže po studovaní inzerátu, a koukání kde co je volba padla na tutot kawasaki, libí se my jak si někdo pohrál a přitom je na ni ještě spousty věcí k hraní, takže hrát si budeme, a co nás časem čeká, jiné výfuky (jistě chci ale dva na každé straně to se my libí) nějaké ty drobnosti (asi jiné přední světla miluji dvě kulaté a menší štitek nad nimy a možná toho světla trošku ještě víc) pak taky řiditka, tyhle mně nějak lámou ruce a to nevím proč, a zrcátka v těchto nevidím vůbec nic, no a to hlavní tím bude barva, myslím že zelená zůstane, ale černou lesklou nahradí černá matná. :D No aha asi vás místo těch keců zajímají moje zkušenosti, no zatím 100 km, odvoz domu, a pak ještě uskladnění na zimu. Takže více během sezony. ps: ty z vás kterým se libí moje fotky u čopříka, tak věřte že i zde něco chystám.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 28.02.12 v 08:48

Pěkná kawka. Dávám ti na ní 10 bodu. Přeji spoustu km v letošní sezoně bez závad a nehod.

rolff
rolff napsal 27.02.12 v 09:06

Gratuluji k návratu na 2 kola makej makej

TheFrida
TheFrida napsal 25.02.12 v 20:32

Doufám že to dáš do pořádku, protože toto je otřesné! Ten zelený plech a zase ta hnusná maska co je uplně všude

Big.One
Big.One napsal 25.02.12 v 20:22

Ta být v původní kapotě, tak se každé čtyřícetileté oko zamží dojetím. Takhle ne.