Honda CBR 1000RR Fireblade (2006)

Vlastník Skywalker
Vloženo 22.2.2012
Aktualizováno 18.3.2014

Koupena 20.2.2012, Prostì Fárošek v èerveno-èerné barvì :)

První dojmy - Skvìlá ovladatelnost, stabilnĂ­ podvozek, kterej jede jak po kolejĂ­ch :) brzdĂ­ to :D, jede to :D, co vĂ­c si pøát..., a vĂ­c to jede neĹľ u Yamahy, zatĂ­m spokojenost. A je to Honda, tak doufam, Ĺľe bude motorka spolehlivá.

2012-
Tak nakonec Honda, poslední dobou jsem narážel na samý klumpy, pøíšerný, dost mi to štvalo,než se našlo nìco pìknýho, nìkterý lidi v inzerátech dost lžou.Tento kousek vypadá vcelku k svìtu,snad bude Fároš dobøe sloužit, ještì vymìnim olej, brzdovku atd...a hurá do nové sezony :)
Najel jsem asi 40km, sice skoro poøád po mìstì,ale myslim, že si budeme rozumìt:)
16.3. a 17.3. 12 poèasí úplnì skvìlý, na fároška si jde krásnì zvyknout, padne krásnì do ruky, bez pøipomínek fajn motorka.
Duben, Kvìten- už jsem najel nìco pøes tisíc km :) kolínko taky bylo,lepší ovladatelnost ,brzdy, a víc to jede než u Yamahy, za chvíli budu muset poøídit asi zadní pneu.
Dal jsem nový brzdový destièky :)
Letos najeto jen bohužel 4500km, nìjak není èas.
2013-
Olejíèek s filtrem koupenej, ještì vymìnit, a èekat na lepší poèasí :) Snad už se doèkáme :)
Tak prvních 50 km na kontì :) bohužel zase zima je tu ...hrùza
A jezdĂ­me jezdĂ­me...
2014-
Nu motorka musela z domu kvuli bydleni.
Celkem na ni najeto 8000km

TomasCBR1000rr
TomasCBR1000rr napsal 18.09.13 v 18:25

Ahoj, peknej faros. Mel bych dotaz - na jedny fotce si tam jeste s jednim farosem,stoji za tebou.Je to replikaRossiho.Znas ho ? Ja mam totiz taky takovyho,tak se zajimam. Jinak jsme dva na Hondach z Plzne,tak kdyby ses chtel nekdy pridat na vyjizdku,tak se ozvy. Zatim diky za odpoved.

prusles
prusles napsal 14.09.12 v 11:04

Krásná čéče mno to se ví že to jede jinak mnoho bezproblémových km!!

Skywalker
Skywalker napsal 28.05.12 v 06:11

Motorka neni z US, ale z Německa...

Lume123
Lume123 napsal 25.05.12 v 11:42

krásně se leskne navíc je z US,at to lítá

Perda
Perda napsal 17.05.12 v 16:28

Krásná!!! Závažíčka se mi taky protáčí na 954.