Ducati Multistrada 1000 (2004)

Vlastník maryXR
Vloženo 20.2.2012
Aktualizováno 1.8.2023

Ducna jako z motosalonu, neodřená, krásný lak, osazena Zard exhaust se svodama, otevřená spojka, nějaký ty karbonový kryty od předchozího majitele a na cestování Givi V46, postranní brašny s dodělávanými podpěrami.

První dojmy - Úplně jiná odrůda,než japončíci,pral jsem se se spojkou,hydraulická je tužší a náročnější na stisk. Studená je šílená, rachotí jako kdyby se měla rozpadnout při jízdě pod 3tisíc otáček.

Motorku bych doporučil pro - "Pojď si užít na okruh se závodním duchem, nezklamu, mám luxusní sexy podvozek. - nechce se mi,ale přežiji i město, ale popojíždění nesnáším, mám ráda rychlou jízdu. - vyvez mě taky za hranice, budu jedině ráda, s cestováním nemám problém, klidně si to dáme ve třech :)."

Doplňky na motorce - Zard exhaust system, otevřená spojka, karbonové kryty, 12V zásuvka, držák GPS,kufr V46 od Givi, dodělávané držáky na postranní brašny.

Původně bych koupil cestovní enduro, ale jelikož sem měl v tu dobu koženou kombinézu rok starou za výbornou cenu, tak jsem se rozhodl pro nějakého silničního, ale cestovního dvouválce. Moc toho na výběr nebylo, pro mě prakticky nic kromě této tramvaje, MULTI tramvaje.
Kdyby neměla kapotáž, tak je to prakticky hypermotard, takže sportovní jízda, zatáčky díky super podvozku bezproblému.
Cestování ve dvou je skvělé, oproti ER5, nebo SV650S :D , motorka dlouhá,sedla pohodlná a široká.

33.petr
33.petr napsal 02.08.23 v 08:52

Jo,ta potvora dokáže chytit za srdce...

hovad
hovad napsal 01.05.16 v 12:04 10b.

Zdarec nemá někdo nahodou levou boční kapotu to překrytí baterky při poslední projíždce sem ji špatně upevnil a uletla už jsem ji nenašel nebo neznáte někoho kdo ji muže prodávat díky moc

hovad
hovad napsal 02.05.14 v 15:36

zdarec scháním multistradu neznáte někoho kdo prodává děkuji

DK_Black
DK_Black napsal 15.04.14 v 10:12 10b.

Moc pěkná, teď mám Suzuki 650 V2 a třeba časem ... Tak ať ti to lítá!

RM250
RM250 napsal 06.01.14 v 18:10

Máš moc pěknou motorku i s těma doplnkama .Pěkné fotky z výletú .
Čauky.