Honda CBR 1000RR Fireblade (2006)

Vlastník SPIJKER
Vloženo 20.2.2012
Aktualizováno 30.10.2015

Zpet ke korenum...opet plny pocet valcu..
..zda se, ze dvouval byl hodnejsi, nejak se znovu ucim jezdit..ted uz snad opravdu...

První dojmy - ..co je to za hyenu? Vždyť tomu klouže sedačka, nádrž taky klouže jako prase...! ..a má to jedničku dolu..fuj otočit, at je to jak na stary Jawě. Co mi to nalhali?

Motorku bych doporučil pro - cloveka co hleda vyvazenej balik s rozumnymi naklady. Nicim nevynika, ale umi tak nejak vsechno. Snad jen na cestovani je to nejhorsi na cem jsem zatim sedel. R1, RSV, gsxr, ZX10..to vsechno jsou lepsi cesťáky..

Doplňky na motorce - řidítka, KN, QS, kapoty a karbon kryty MotoForza, padací protektory rutan, původní ARP stupačky ustoupily zlatým Elit racing Parts. A usim rict ze v depu vychvalovany a cenove atraktivni Eliťácký stupačky držej.. při mém debilním pádu na Lausitzu se ani neohly, jen se kousek kolíku ubrousilo..

NA PRODEJ ..i když asi ne za kazdou cenu, a tak je zatím stále u me.

motorka kterou se uz čtvrtou sezonu budu snazit ovládat.
První dva roky byly dost divny, teprve loni tedy po trech letech se podarilo trochu zrychlit. Nu coz. Uvidíme letos o kolik se posuneme s casama dolu.

Motor na dnesek ve svy tride uz vlastne nic moc, jenze zatim jsem nedosahl ani na casy jety s RSV.. kone tedy neni to co mi chybi.. Obcas z ni upadnu...zatim radeji nic lepsiho porizovat nebudu.

Motor i podvozek stale v serii., krom stupaček a rychlorazeni, abych setril zapesti. Ale na to co ja jedu mladsi, nebo silnejsi motorku nutne nepotrebuju, Cilem pro letošní rok je zustat zdravy, neposkodit motorku a cas posunout na 2:15, k cemuz mi chybi 4 sekundy.

SPIJKER
SPIJKER napsal 17.06.12 v 11:29

..diky... pevne doufam ze se to nekde zlomi.. taky ji asi ustrojim na znacky..protoze vzdycky kdyz na ni po mesici sednu na CECu neni to uplne ono.. chybi mi asi taky zkusenost s cestovnima gumama, jak na RSV, kde jsem vedel kdy uz klouzou a pak na lepivkach vim, kde jeste hranice urcite neni.. .. Holt letos jsme dostali par pohlavku uz a ted je zpracovavam a snazim se nejak to prehrnout a pokrocit.. ..ale ty mas nejakej prazdnej profil..?

AbbevilleBoy
AbbevilleBoy napsal 16.06.12 v 23:00

jezdit, jezdit, jezdit..solidní gumy-ne žádnou stlačenou tmu..
pak ten Most pod 1.50 a Brno pod 2.20 dáš

WenCa