Dněpr MV-750 (1973)

Vlastník Piwell
Vloženo 12.2.2012
Aktualizováno 24.2.2014

Vloženo: 19.07.2012, Uskutečněno: 17.07.2012, Stav tachometru: 86936 km, Zhlédnuto: 25x

Takže doba pokročila a na mašině je to docela znát. Je s tim nějaká práce - výměny některých gufer, pertinax na karbce, výroba různých těsnění, opravy, svařování, barvení, čištění, mazání, ale mimo toho rámu (co je vyměněnej) to neni nic moc zásadního. Prostě se na něm podepsal čas, opotřebení a východní "kultura". Někdy v budoucnu bych ještě chtěl udělat plechařinu - zadní blatník je celkem žalostnej, udělat nádrž zevnitř, pár drobných opraviček a novej lak, ale to až někdy ...

• 30. Jawáč 2012

Jáwáč. Co dodat ... skvělá akce jako vždy. Dněpr odvezl v pohodě, závadu jsme neřešili ani jednu, za což má pochvalu protože to byla v podstatě první ostrá jízda a první jízda někam dál a s náloží. Vezli jsme i gril, mas

Typ: Sraz
    Vloženo: 03.09.2012
    Uskutečněno: 03.09.2012
  • a zase další dněprování

Takže zase pokračuju. Vyrobil jsem výplně sedačky v sajdě, teď jsou u čalouníka. Docela jsem si zalaboroval s vrstvenim materiálů aby to mělo optimální tvrdost a původní tvar a rozměry. Dále oprava brzdových bubnů, rovná

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.08.2012
    Uskutečněno: 09.08.2012
  • malování

Tak jsem si nechal rámy a věci okolo opískovat pískem a namalovat práškovým lakem. Nechtěl jsem lesklej, nechtěl jsem matnej, chtěl jsem něco mezi. Nějak jsme v lakovně váhali mezi pololesklým a polomatným lakem. Kterej

Typ: Oprava
    Vloženo: 30.05.2012