Honda XL 1000V Varadero (2005)

Vlastník Vevi
Vloženo 11.2.2012
Aktualizováno 16.7.2012

Je to můj modrej mazel, kterého si upravuju k obrazu svému a podle toho co považuji za funkční a zlepšení komformity z již tak parádní jízdy

Již dlouho jsem uvažoval nad koupí toho to motocyklu. Až konečně nastal osudný den a jak blesk z čistého nebe mi padla do oka moje kráska. Jeden den jsem ji viděl na internetu a druhý den jsem si musel pro ni jet . Honda Varadero XL1000V ABS.
Varan je primárně určen na dlouhé a pohodlné cestování a s touto definici se nedá nic jiného než souhlasit. Kladů by bylo nepřeberné množství, a tak i záporů. Mě ovšem jako jedinný a největší zápor připadá ta velká váha. To je jedinné s čím je problém. Ovšem musíme brát v potaz to, že jakmile se rozjedeme, tak už nic není žadný problém. Ten kdo vytýká neohrabanost a váhu, že jsou s tím v terénu problémy, tak budiž. Nesmíme však zapomenout, kam je primárně tento stroj určen, není to žádnej kamzík ani vodní skůtr ... Ale terénu se bát nemusíte, minimálné ne bláta, a šotoliny, všechno je jen o rukách když je někdo levej, tak okoti i krosku u garáží .
A těm kteří se bojí její velikosti, tak věřte že i se svojí výškou 170cm ji zvládám poměrně bez problému, akorát se musi víc uvažovat, kde a jak zastavit a kde projet, aby se člověk nevystavoval zbytečnému ryziku položení sveho miláčka . S trochou šikovnosti a cviku se i s tímto strojem dají dělat divy .
Pokud se chystáte na nějaké delší cestování, tak Varadero mohu jen doporučit Za první tři týdny co jsem ji vlastnil, jsem nazejdil něco málo přes 5tis km okolo komína . Nasednete a nechce se vám slézt, jen byste jeli a jeli a jeli... úžasný stroj

Vevi
Vevi napsal 06.04.14 v 13:15

Děkuji za kladné ohlasy Co se týče plexi, tak je super a musím říct, že za ty prachy to fakt stálo. Změna je o 100% lepší. Žádné turbulence (jak u originalu nad 120 km/h) a to ticho ... Jinakmám za sebou procestováni Rumunských cest a to i krásnyho offroudu, a ten kdo říká že Varan na to nemá, tak nemá na to akorat koule , akorát doporučuji pořádne pláště. Ja jsem použil tyto a mohu jen doporučit. Rozbahněná louka a ani lesní cesty s 20cm bahna nebyl problem. Na asfaltu drží taky jak přibité pěkně až na stupačky http://www.hzmoto.c...s-karoo-3-zadni.html

Petr_TA
Petr_TA napsal 15.12.13 v 10:02 10b.

Moooc pěknej kousek
Koupil jsem si to samí ...
10b

Drobeckk
Drobeckk napsal 17.07.12 v 19:36

Je videt, ze je o ni perfektne postarano. Stastne navraty preju.

zdenytuning
zdenytuning napsal 20.06.12 v 18:16

Ahojda, Pěknej kousek Taky musím napsat nějaku recenzi. 10b.

KROCAN68
KROCAN68 napsal 13.06.12 v 20:26

Tady není o čem diskutovat!!! Jasných 10b Tu spotřebu máš opravdu SUPER. To já ještě nedokázal. Ať Ti VARÁNEK dobře slouží.