Suzuki GSX-R 750 (2001)

Vlastník digison
Vloženo 30.1.2012
Aktualizováno 10.3.2013

V první řadě bych rád poznamenal, že nejsem hltač rychlost ani ega. Moto je pro mne spíše hobby jak po technické, tak po stránce vzhledové.

První dojmy - Nepovažuji se za někoho, kdo umí jezdit na motorce, spíš se stále učím a budu a to díky pudu sebezáchovy.

Doplňky na motorce - Provedl jsem minulé léto změnu pouze v použití jiných blinkrů a instalaci xewnonovách výbojek tak, abych neoslňoval a byl viděn. Dále jsem sehnal zadní kombinované LED světlo z modelu 2005 a aplikoval ho místo původního a to bez zásahu do moto! Použil jsem tvarově upravitelný plast horkovzduškou a drzák z pozink plechu.Potrpím si na preciznosti a tak je vše uděláno tak, aby to nenarušilo stroj vzhledově.

1/ Zatím jí mám krátce a spí v garáži..:)

2/Nepovažuji se za někoho, kdo umí jezdit na motorce, spíš se stále učím a budu a to díky pudu sebezáchovy.Jelikož jezdím převážně autem, mám o to větší respekt. Motorka je konstrukčně robustní a nevěřil jsem,jaký májí USD vidle příjemný vliv na vnímání povrchu.Na kostkách mě velmi potěla.Vibrace minimální a mekké.

malina
malina napsal 09.03.13 v 13:42 10b.

Pěkná je

Jacek_18
Jacek_18 napsal 21.02.12 v 14:10

Vypadá fakt moc pěkně .. Máš to za 10

Lusilla
Lusilla napsal 04.02.12 v 17:08

Nádherná Přeju hodně šťastných kilometrů bez nehod Mám K4 a ještě mě nikdy nezklamala...

mag.
mag. napsal 31.01.12 v 21:17

Tak ta je Kdysi jsem měl plakát a nemohl jsem se na ni vynadívat
10b

WhiteS
WhiteS napsal 31.01.12 v 18:40

Parádní mašina, super laďák! Měl jsem mladší a menší sestřičku - Suzuki je to "pravé ořechové" . Nemám, co bych dodal - jasných 10 bodů - bez debat . Jen krásné zážitky v sedle, co nejkratší zimu a vždy pohodový návrat domů , Whites