renocar_zari

Honda F6C Valkyrie (1997)

Vlastník Ještěrka1
Vloženo 30.1.2012
Aktualizováno 19.2.2016

Je to hodná holka a pořád má šest válců

Motorka koupena od dárek od Taxifary - Taxifara je prostě BOŽÍ !!!

První dojmy - Je pro mne ovladatelnější než Interstate a přesto pořád majestátní. Mám ráda když se za motorkou lidi otočí a za Valkyrií se prostě otočí. Co chtít víc? Snad mi to s ní chvíli vydrží k oboustranné spokojenosti

Patříme k sobě s Valkyrii už od roku 2012. Navštívili jsme spolu již několik zemí(Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko, Bosnu, Rakousko, Italii, Švýcarsko, Lichteinštejnsko, Francie) A zatím jen maximální spokojenost. Nejsem typ jezdce co jezdí ,,na kolínko'', ale Furka Pass jsme s Valkyrkou zvládli bez ztráty hvězdičky a hlavně bez šrámu!
Konstrukčně je to už starší motorka a určitě jsou dnes motorky které mají lepší podvozek, lepší brzdy, lepší motor.
Ale u F6C je to krásně v rovnováze. Jízda po silnici ji nečiní sebemenší potíže i vyšší rychlostí a netrvá ani na bezchybném povrchu. Je to taková velká, moc hodná holka.
Ale něco je za něco. U F6C se za to vše platí trochu vyšší spotřebou(6-9l.)

DennySV
DennySV napsal 05.02.18 v 20:27 10b.

Wauuu

renfeold
renfeold napsal 15.05.16 v 00:07

Motorka úžasná, strávil jsem na ni sedm krásných let. A upřímně řečeno, do teď mne mrzí, že jsem ji prodal. Novému majiteli nesedla a hned se jí zbavil. A já zase nemohu mít plnou garáž motorek. Mimochodem klobouk dolů, že ji zvládáš, přece jenom má nějaké to kilčo navrch. Hodně skvělých km u nás i venku.

wsbk
wsbk napsal 22.02.16 v 08:24 10b.

..Roko..
..Roko.. napsal 20.02.16 v 08:35 10b.

Mazec bajk, dostala se ke mě neplánovaně jeho modelová zmenšenina (mám ho každý den na očích),když jej vidím FULL size, musím chválit

jezeveCZ
jezeveCZ napsal 19.02.16 v 17:10 10b.