Suzuki GSX 750 F (2007)

Vlastník Miner
Vloženo 24.1.2012
Aktualizováno 24.1.2012

Můj vysněný cestovněsportovní bike. Zatím jsem jel jen 10 km při koupi takže žádný zkučenosti. Ale užil jsem si i ten kousek.. Moto je ročník 2007 a má najeto necelých 20000 km. Někomu se nelíbí desing ale mně hned uchvátila a chtěl jsem ji.

Před 6 lety jsem udělal omlazení ve své stáji a pořídil si ženu o 18 let mladší než tu předchozí. No a po dobrý zkušenosti alespoň doposud jsem se rozhodnul že opět omladím stáj a pořídil jsem moto o 16 let mladší než mám. No teď už beze srandy.udělal jsem si prostě radost a k padesátinám si pořídil svojí vysněnou moto. Jel jsem pro ní 600 km v hrozným počasí ale už jí mám doma a nemůžu se dočkat jara až se udělá trochu počasí a bude se moct vyrazit. Svezl jsem se jen asi 10 km když jsem si jí odvážel od kámoše po sundání s vozíku domů. No ale užil jsem si i těch pár kiláků až na tu zimu. Jela parádně krásně táhla no je to přeci jenom mladší stroj než jsem doposud sedlal. No takže hned jak vyjedu tak se určitě podělím o první dojmy a zkušenosti,

sharkis
sharkis napsal 06.03.12 v 22:46

Hezká mašinka - taky se na ní chystám

Jen takovej dotaz - tim 07 ročníkem si seš jistej? Já jsem na netu našel, že se tenhle model přestal vyrábět v roce 2006

lotar04
lotar04 napsal 08.02.12 v 12:11

taky jsem se na ní díval byla tady dost dlouho a ja se pořád nemohl rozhoupat dobře mi tak ať Ti hezky slouží a na jaře napiš

Mildaz
Mildaz napsal 28.01.12 v 15:28

Moc pěkněj kousek. Spolehlivá, nenáročná s nádherým motorem, který není bohužel moc vidět. Ať ti dělá jenom radost.

Bfmv
Bfmv napsal 26.01.12 v 16:16

velmi pekny dizajn, pekna farba,rad by som si ju vypocul aky ma zvuk :) ,krasa

mag.
mag. napsal 25.01.12 v 15:18

eFka jsou prostě super stroje
10b