KTM EXC 250 (1994)

Vlastník Frantas
Vloženo 20.1.2012
Aktualizováno 12.5.2012

-vráceno-! .. Ač mám nepodloženou averzi proti oranžové, tak jsem si koupil tento úžasnej sráč Jede brzdí, co vích chtít. Hlavně že je to 2T. Původně to měl být sice plyn plyn EC 300, ale nakonec díky penězum a příležitosti tato příšerná vrána

Koupená od známého z bazaru, bez světel po GO motoru za necelých 30k (i s dovozovým přihlášením). Světla a podobný kraviny přidává. Jsem zvědavej jak to dopadne ..

Více až najedu pár KM =)

Pár km jsem NEnajel, páč stroj jsem rači vrátil. Má důvěra v něj opadla, navíc jsem za peníze utržené vrácením přivedl k životu druhou ostrou dvěstě padesátku co mi stála v garáži vedle. Již máme najeto pár km, a jsme velice šťastní. Sice pevně věřím, že kdyby se KTM-ka nevysypala, tak bychom byly šťastní taky, ale stalo se.. Prý špatný gufera na klice Tedy život pokračuje dál, a má nepodložená averze proti oranžové je již podložená

Frantas napsal 15.02.12 v 12:12

píst nic extra. Byla by to spíš nouzovka. Kroužky sou dost na těsno. Píst je zmáčknul.

KTM-EXC-2TPower
KTM-EXC-2TPower napsal 13.02.12 v 17:03

Ten píst vypadá že po dobrém začištění by mohl být v pohodě použitelný, pokud teda není ani trochu stržený ten tvrdochrom z kroužků. Ale jestli tím riskovat nový nikasil to nevím :)

Frantas napsal 13.02.12 v 12:05

Domu jsem nedojel . ¨Neměl jsem nářdí na výměnu svíčky. Jinak bych domu podle mě určitě odjel

KTM-EXC-2TPower
KTM-EXC-2TPower napsal 12.02.12 v 23:37

No...tak to mě nekvalitně udělaná GO motoru přechozím majitelem vydržela dýl a destrukce byla velice pomalá a nenápadná :D Ale s přidřeným 2T aspoň doješ domů, s ventylama ve výfuku už né.

Frantas napsal 07.02.12 v 12:48

jojo, přesně tak Každopádně rčení Každý Týden Motor je blbost, což už vím. Páč Nikasil netrvá týden