ČZ 175/487 (1985)

Vlastník čezetář.
Vloženo 12.1.2012
Aktualizováno 11.5.2013

Moje ČZtka koupil jsem jí přibližně před rokem, odjezdil jsem s ní celou sezónu 2011 najel jsem na ní přibližně 4000km a zatím sem maximálně spokojen protože předchozí majitel si ji opečovával víc než kdo jiný

Yamaha DT 125 E: Jednak nebyly finance, jednak 215 je víc jak 125 :D

První dojmy - První dojmy? když jsem na ní jel poprvé byl jsem opravdu překvapen jak se dá taková zetka na kvalitních gumách klopit tolik že odřete stupačky. Jinak s kitem 215ccm táhne dost slušně!

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro někoho kdo má s podobnou motorkou zkušenosti a ví si s ní rady... jinak kdo se chce naučit opravovat nechť si koupí ČZ :)

Doplňky na motorce - naked zrcátka, gelové gripy, rychlopal cagiva, otáčkoměr,...

Je to dobrej stroj pro přibližování jezdím na ní do školy cca 20km a úplně stačí, ale za jeden den jsem na ní najel i 400km a bez problémů neřeším drobnosti to má každá ČZ nebo Jawa :D Ideální cestovní rychlost 80km/h ale zvládne i přes 110 :) Jinak velká výhoda je cena náhradních dílů, a to že mi nedělá problém abych si jí opravil sám.
+ spotřeba
+ zatáčky, stoupání, klesání
+ zvuk
+ výkon (je tam 215ccm a úpravy bezmála 19 koní)

- vibrace
- zapalování
- dlouhé rovné úseky

Prodáno, doufám že dalšímu majiteli bude sloužit stejně dobře jako mně.

hans175487
hans175487 napsal 16.10.12 v 15:44

Pěkný kousek taky mám tento typ tak at jede

Sojky
Sojky napsal 30.03.12 v 23:19

Ááá, má bývalá se objevila

Provaz1
Provaz1 napsal 16.01.12 v 13:16

Pěkná zetka a koukám že máš namontovaný i kvalitní přední tlumiže Ohlins

Alescezeta175
Alescezeta175 napsal 13.01.12 v 12:25

Nádherná čezet! Nekoupil jsi jí od Sojkyho tady z motorkářů? Jinak já mám taky ČEZET 175 487, mrkni ke mě do profilu a ještě deluxku - taky focenou u jaderky 10 bodů ČZ forever!

Dolin
Dolin napsal 12.01.12 v 20:34

Hezká moc! U té jaderky jí to sekne!