Yamaha YZ 450F (2005)

Vlastník KawaSV
Vloženo 12.1.2012
Aktualizováno 14.7.2014

Před rokem jsem si zkusil(poprvé v životě) na trati kamošův Mountfield CRF 250. Položil jsem to a řekl jsem, že na crosku už nikdy nevlezu. Ale člověk míní, život mění. Prodal jsem okruhovku a za cca 2 měsíce už stála v garáži Božka YZ 450F.

První dojmy - Rozhodl jsem se pro 450 díky své váze...jel jsem předtím na 250 Hujdě. To se mnou prostě nejelo. Nyní jsem si zkusil 250 YZ funglovku. To bylo zcela něco jiného. Znovu bych do začátku asi sáhl po 250. Je obratnější, lehčí. A to YZ docela jede.

450 má pro mě zatím dost síly na rozdávání. Na crosce začínám, mám se co učit. Je to po 13-ti letech na silnici, dromu docela boj. Mimo to, že to má motor,2 kola...je to zcela něco jiného. Ale super adrenalin.
K motce samotné: Měnil jsem gufero u vodní pumpy, prochcávalo - díky za návod ve foru. Výměna oleje je taky zcela něco ijného, než na silnici. Výpustní šroub oleje není ten nejspodnější...
Dělal jsem repas tlumičů, po pár skocích mně prochaly komplet obě vidle.
Jinak spokojenost, uvidíme, jak bude holka držet dále.

mara-brno
mara-brno napsal 27.10.12 v 16:23 10b.

lita skoro sama

tadeo96
tadeo96 napsal 12.01.12 v 19:58

Pěkná mašinka a přeju hodne ujetých km bez nehod ale to bude asi dost těžký kdyžs e učíš na crosce :D dávam 10b