Suzuki GSF 1200 Bandit (1996)

Vlastník katjis
Vloženo 10.1.2012
Aktualizováno 16.7.2012

Motorka je výjímečná svou vyjímečností.

Když jsem ji poprvé viděla, věděla jsem že takovou budu také sedlat. Dočkala jsem se a teď už si s ní hraju... Má milovaná polovička my pořídila k narozeninám vlastní motorku. Trochu už mrzlo (Listopad), ale zvládl to.

Listopad 2010
Začínáme komplet odstrojovat. V rámu zůstal jen motor.
Jelikož byla padlá na pravou stranu, bylo co dělat.
Byla to taková šedá myška.

Březen 2011
Dostala - nové sedlo jednosic (vypádá to výborně), nový kotouče (člověk trochu u toho vykrvácí, ale i s novýma deskama, brzdí neuvěřitelně a stojí to za to)

Duben 2011
Jsem se těšila, že vyrazíme na první delší vyjížďku, tak patron motorek se rozhodl, že baterku co mám 1/2 roku vyšle do nebe. Takže kupuju novou a vyrážíme o 1,5 hod. později.

Květen 2011
jsem dostala úžasný svatební dar od mých přátel.
Nádrž mám potaženou kůží (což bylo mé tajné přání), nové řídítka, padáky, hefty.
Vylepšeno jak designem tak technicky.
Především chci poděkovat Rudovi, Jiřímu a spol. ze Zbraslavi a mému koženému muži a samozřejmě i ostatním, kteří se na tom podíleli. DĚKUJU
Tito kluci si s ní tak parádně pohráli, že to chytlo vážně za srdce a byl to ten nejhezčí dar.

Červenec 2011
Nový štít - je to rozdíl když za to člověk veme a má ho tam.
Jinak veškeré kapaliny a filtry jsou samozřejmností.

Sezóna - je plná dojmů, že to sem nemá cenu ani psát.

Leden 2012
Začínáme s manželem rozebírat. Proběhne kompletní přetěsnění motoru. Rozleštění kol,víko motoru, eloxování různých součástek, nové řídítka s hrazdou, přepákování centrální pružiny, do koncovky vatu, leštění svodů, výměna šroubů-origo suzuki na zadní rozetě aj. všude možně. Co bylo eee je He he

Únor-Duben 2012
Kola leštění - pěkná blbost, takže matná černá vyhrála + kyvka+přední vidle (mám radost je to náádhera) A
Dostala kosti, takže zvedáme zadek Novej podsedlák.
Samozřejmě novej olej, filtry, brzdovka, svíce.
Nově elektrika, blinkry, zadní světlo opraveno a ještě pokračujeme.

JenyYamaha
JenyYamaha napsal 12.04.15 v 19:49

pecka gratuluji k super motorce

Tomixs
Tomixs napsal 16.03.14 v 19:31

Krásnej kus motorky

Wana
Wana napsal 14.07.12 v 16:47

Nádherná motrkářká, krásné vlasy a nohy, plný rty bujaré ňadérka, oráchlá mluva.jazyk jak žiletku-rychlej a ostrej...Jo motocykl má krásný myslím, nevyznám se..

Čert1200
Čert1200 napsal 05.03.12 v 20:51

Moc pěkně upraveno,je vidět kus práce a mazlení.

SuziGs
SuziGs napsal 05.02.12 v 14:43

Hezky vymazlenej bandit. Ať dobře slouží