Honda CX 500 (1980)

Vloženo 9.1.2012
Aktualizováno 15.2.2021

Ladění detailů

Vloženo: 17.06.2020, Uskutečněno: 17.06.2020, Zhlédnuto: 35x

Jsem maniak asi si dělám motorku do obývacího pokoje sehnal jsem na e-bay hezčí levý podsedadlovy kaslik. Pravý je i po 40 letech krásný, nijak zásadně není škráblý. Vyměnil jsem gumové kroužky v kaslikach. Opět na e-bay, až u protinožců v Austrálii jsem našel repliky bočních znaků cx500. Originální znak je plastový a na jedné straně byl přilepen oboustrannou izolepou a druhý držel jen za jeden čudlík. Replika je nějaký odlitek (moc pěkně zpracované)a po lehké úpravě dírek tam pasuje, přidělal jsem je originálními svorkami. Dál jsem vyměnil rozpadlý gumový doraz centrálního stojanu na výfuku. A takový detail...na držák zadní bubnové brzdy někdo dal matku co tam asi nepatří, tak jsem to uvedl do stavu v jakém to asi bylo v roce 80 No jo jsem blázen.

AlesB5 (0) napsal 21.07.2020 v 17:05

A co budeš dělat s tím kastlíčkem? Myslím tím původnim? Sháním nějaké díly na moji.

• Prodáno

Tak CXko už má nového majitele. Doufám, že mu bude dělat radost. No a já se musím poohlédnout po jeho nástupci B-)

Typ: Prodej
    Vloženo: 07.11.2020
    Uskutečněno: 07.11.2020
  • Prodej

Vážení přátelé motorkáři, tak jsem se rozhodl, že CX půjde do světa. Když budete mít někdo zájem, tak za 69900,- je k mání. Inzerát je v inzerci, kde jsou také aktuální fotky. ;-)

Typ: Prodej
    Vloženo: 01.11.2020