Suzuki TL 1000S (1997)

Vlastník KoldaTL
Vloženo 20.11.2005
Aktualizováno 23.12.2012

Finální uprava,doufám nějak mě už nenapadá co dál na ní udělat

První dojmy - Moto má perfekní zatah už od spodu,motor je prostě kladivo :-)

Zkušenosti: Zatím kladné,ale párkrát už mi zvedla tep :o)

moto vlastním od roku 2002 a od té doby jsem najezdil cca.30000km.Moto šlape v pořádku,zavady za tu dobu:při výměně spojky se střihl šroub na pružině a v 48000 prasklo těsnění vodní pumpy,jinak vše šlape na jedničku.Ve 40000km dělány rozvody a ventili,po této operaci mi trochu "cvrčí"od ventilu(asi dekompresor).Z moto jsem najezdil i hodně na okruhu,moto drží jak přibitý jen při vyjezdech se musí opatrně na plyn .v roce 2005 jsem začal z upravama,který trvaly tak cca.2roky ,jednak kvuli financím a taky proto že na Yoshi jsem čekal 8 měsícu než mi je kluci žlutí vyrobili a poslaly do republiky.zadní podsedlák je dovezen z kanady,kde pracoval kamoš a dovezl ho.moto má najeto něco přes 51tkm a tak ho chci v roce 2011 komplet přeleštit,jak hliník tak lak ,vyčistit a dát do mé dvorany,kde bude odpočívat po boku dalších mych stoju.

Cesty: Mohelnice,Moto párty .Brno okruh.

Další info: Kompletní uprava:filtr KN, Power commander, Yoshimura Tri oval titan, Splitfire kabel+svíce,Kotouče Breaking carbon, Klín F.S.D, Podsedlovka Extremedesign, Blinkry, Zrcátka Bike iT, Plexi , Panceře LighTech,Karbon zadni blatnik+nafuky,xenon výbojka, Tribal lak, Leštěná kola,rám,kyvka a doplňky

PitB12
PitB12 napsal 13.03.20 v 08:06 10b.

Dobrá práce!

harly27
harly27 napsal 01.11.13 v 18:53 10b.

moc peknej stroj

r-a-k napsal 04.05.12 v 08:46

Krásná mašinka 10b

Honza-suky
Honza-suky napsal 21.11.11 v 18:36

Lol...dobrá raketa..:) moc pěkné upravy a krasný zvuk..:) 10 bodů...Přeji hodně km..hlavně bez urazu..:)