Suzuki DL 650 V-Strom (2010)

Vlastník foky
Vloženo 6.1.2012
Aktualizováno 27.4.2019

Konečně první kilometry

Vloženo: 01.03.2012, Uskutečněno: 01.03.2012, Stav tachometru: 220 km, Zhlédnuto: 64x

Tak včera proběhla montáž super držáku GPS. A dneska konečně první kilometry. Ráno bylo sice divně, tak jsem odložil start až na 11h, ale i tak dneska najeto krásných seznamovacích 220km - večer dokonce na chvilku vykouklo slunko. Až dneska jsem pochopil, proč si V-Stroma kupují také hodně začátečníci. Ten stroj je totiž naprosto geniální. Po 220km mám pocit, jako kdybych na něm jezdil už několik let. Nikde nic nehledám, vše padne do ruky, spojka jako dortíček. Fakt jsem si to užíval a moc se mi bez něj zejtra do práce nechce . Trochu jsem se bál dvou věcí, kvůli kterým je V-Strom hodně kritizován a to (údajně) nebrzdící přední brzda a noření předních vidlí. Nechápu co někteří čekají, ale to, že ubrzdim vše 2ma prstama, mi přijde absolutně dostatečné. Noření vidlí je znát až při hrubším brždění, ale rozhodně žádná trága. Co mě osobně oproti noření přišlo trochu překvapující je hlučnost převodovky - ale nemám možnost srovnávat s něčím jiným a třeba si to po zájezdu trochu sedne, přecejenom je furt nový. Už se těšim na další kiláky.

LaPko (0) napsal 07.03.2012 v 15:56

Ja ked som si po dvoch mesiacoch co som jazdil na V-strome znova sadol na Burgmana tak som sa skoro vyvalal v prvej zakrute. Strom v zakrutach drzi perfektne stopu, nevlni sa a jazda je navykova. Je to bomba.

Ators (0) napsal 05.03.2012 v 11:01

Tak ses konečně dočkal

Kabriolin (37) napsal 01.03.2012 v 21:22

Ou jééé Paráda

• Květnový GrossGlockner

Přání se stalo skutečností :-D Ukázal jsem stromkovi nádherný GrossGlockner. Je to ještě hezčí, než se všude píše. Jakýkoliv slovní popis je zbytečný, tohle se musí vidět a projet na vlastní kůži. Slovně popsat to lze je

Vloženo: 27.05.2012
    Uskutečněno: 27.05.2012
  • První jížní kolečko

Dnešní nádherný počasí mě vyhnalo na krásnou Šumavu. Překvapily vesměs pěkně uklizený silnice - zejména úsekem kolem Lipna jsem si udělal radost. Trasa Praha - Slapy - Milevsko - Č.Budějovice - Č.Krumlov - Černá v Pošuma

Vloženo: 25.03.2012
    Uskutečněno: 25.03.2012
  • První severní kolečko

Tak dneska první severní kolečko a stálo to za to! Trasa Železný Brod - Kořenov super čistá, jen ve stínu mokro, ale super. Mrkli jsme na Jizerku, pak na Souš a na zavřenou cestu Souš-Smědava (ta dle fotek bude zavřená j

Vloženo: 18.03.2012
    Uskutečněno: 18.03.2012