Suzuki GSF 1250S Bandit (2009)

Vlastník davo777
Vloženo 3.1.2012
Aktualizováno 31.3.2020

Prostě nejsilnější Bandit max.spokojenost s cestováním

První dojmy - Tak mám odjetou první celou sezónu(10tkm),max spokojenost kromě té váhy,ale dá se na to zvyknout,dal jsem si vyhřívané gripy,led blinkry,chrániče rukojetí a dnes jsem namontoval boční nosiče SW Motech, pro cestování s manželkou,které jsou super, protože jsou na 3bajonetové šrouby a kdykoliv se to dá sundat,pro příští sezónu jsem koupil pneu Dunlop Roadsmart,protože Pirelli nic nevydrží

Doplňky na motorce - Výfuk Viper,padáky,vyhrívané gripy,nosič kufrů,ukazatel řazení,nové sedlo DDTunning,nové kufry Kappa Garda

Koupil jsem si ji na vánoce,takže zkušenosti přijdou až na jaře,ale doteď jsem jezdil po Evropě s GSXR 750,takže v každém případě to bude změna a po 3 dnech jízdy předpokládám, že budu normálně hýbat krkem i když na GSXR jinak nemůžu říct křivé slovo. Je 15.3.2012 a poprvé jsem vyjel,namontovaný výfuk Viper,super zvuk, lehčí o 4kg než origo.[img]http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2012/11/71378_BanditsViperem.JPG[/img
Po roce ježdění jsem se rozhodl vyměnit sedlo za touringové od firmy DDTunning a místo bočních brašen dal kufry Kappa Garda

Byla to naprosto luxusní a spolehlivá motorka, nikdy jsem nemusel nic řešit kromě běžné údržby olej, filtry, gufera, destičky. Důvod prodeje byla váha, jezdíme hodně na východ a ne vždy tam jsou cesty podle mých představ a s mou výškou jsem se s váhou trochu pral, ale to je jediné, jinak TOP motorka, byť už není úplně in co se týče vychytávek a technologických fíčur

istonbike
istonbike napsal 05.04.13 v 18:01 10b.

Nádherný velký Banďour se super doplňky jen ty blastry tam moc nesedí,ale praktické jsou přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle

Predátor
Predátor napsal 05.01.13 v 11:43 10b.

Tak jsem ji našel je to ta moje tak jak jsem si ji načančil kromě laďaku, ja tam měl vincka .Jinak krásná bandaska .U mě za 10

dodomz
dodomz napsal 18.03.12 v 11:41

Rado111
Rado111 napsal 18.01.12 v 23:47

Supr mašina! A ta barva...