Suzuki B-King (2010)

Vlastník petrpeda
Vloženo 31.12.2011
Aktualizováno 4.5.2012

B-king- zatím nejlepší motorka na které jsem jezdil.

Od doby,co jsem si b-kinga pořídil,mám s ním jenom dobré zkušenosti. Nemám mu v podstatě co vytýkat a doufám že to takto zůstane na hodně,hodně dlouho! Větší rozměry a váhu bohatě vynahradí hodně dobrý výkon motoru a to za velice příznivé spotřeby,která se při delších cestách pohybuje kolem 6 l. a když se za ni pořádně vezme,je to okolo 9 l,což je vzhledem k tomu co se pode mnou v tu chvíli
děje dost dobrý! Jízdní vlastnosti má b-king perfektní,krásně drží stopu,do zatáček mu to jde samo,jen podvozek jsem přitvrdil,protože se mi zdálo nastavení z výroby moc měkké. Brzdy dostaly pancéřové hadice i když brzdily dobře i v origu,je to o poznání lepší. O výfucích se snad nemusím moc rozepisovat,yoshimury vypadají stoprocentně lépe a zvuk mají taky dobrý. Z kosmetických vychytávek jsem vyměnil řídítka za rizomy
delší o 2 cm a jiným tvarováním. Zrcátka jsou taky od rizomy,jsou menší,zpracování
kvalitní,takže dobře drží a viditelnost dozadu je perfektní. Páčky od titaxu jsem kvůli
hydraulice zvolil krátké a jdou lehce. Klín pod motor jsem dal větší a myslím,že taky dobrý. Poslední úprava se týká zadku-světlo a držák spz byla taky dost tragédie a
po dlouhém vybírání jsem se rozhodl pro sadu od ermaxu,která je homologovaná a
líbila se mi nejvíc. Tu však zatím dávám do laku a už se nemůžu dočkat,až ji namontuju. . .

j.r.ewing
j.r.ewing napsal 05.02.14 v 20:13 10b.

10b. Fakt moc pěkná

biosák
biosák napsal 04.05.12 v 16:08

Pěkně jsi ho vystrojil,luxus

Bobucha
Bobucha napsal 20.03.12 v 19:43

Krásná akorát bych nechal nasříkat kolana zlato nebo na bílo ale jinak je fakt pěknej

Itnos
Itnos napsal 04.02.12 v 17:18