Suzuki GSX 1400 (2007)

Vlastník V_i_c_i
Vloženo 30.12.2011
Aktualizováno 15.5.2021

Vloženo: 26.06.2018, Uskutečněno: 26.06.2018, Stav tachometru: 58000 km, Zhlédnuto: 17x

Tak jsem se dnes taky jednou vykašlal na práci na reko baráku a věnoval se motorce. Kromě prkotin v podobě pravidelného servisu jako je výměna náplní, výměna svíček, synchro klapek atd. jsem se rozhodl když už byla dole nádrž přidat na motorku diagnostický vypínač. Jen magor by ho objednal ze Suzuki za raketovou cenu, když se dá pořídit konektor z Japonska za pět dolarů a vypínač z Číny za dolar, které už mi nějakou dobu ležely doma. Nebudu dlouho popisovat kam se co zapojuje, toho je na webu spousty (pokud by to někdo nemohl najít tak klidně PM), jen přidám moje umístění vypínače které jsem ještě nikde nepotkal a naprosto splňuje mé následující požadavky.

- Přístupný bez druhého klíčku. Diagnostický konektor pod zamčeným sedlem mi přišel jako dobrý vtip od pánů ze Suzuki
- Alespoň částečně chráněný před nepřízní počasí
- Nenápadný
- Nenáročný na výrobu držáku vypínače

Výsledek můžete posoudit na fotkách (omlouvám se za kvalitu fotek z telefonu navíc za špatného světla)

E: Přidány nějaké lepší fotky

• Tlumic rizeni

Tlumic rizeni sice neni u teto motorky diky jeji geometrii nepostradatelna vec, ale pri rychlostech vysoko nad povolene limity prijemna zalezitost. Motorku to dost zklidni. :-DD Takze klasicka okruha zalezitost pro okru

Vloženo: 15.05.2021
    Uskutečněno: 15.05.2021
  • Engine breather aneb předělání oddechu motoru

Už delší dobu mě ta originální krabice od bot na převodovce co se stará o oddech motorového prostoru pila krev. Hlavně když jsem se měl dostat k napínáku rozvodů. Ale nikdy nebylo volných pár tisícovek, které za tuhle

Vloženo: 29.06.2020
    Uskutečněno: 29.06.2020
  • Výměna a přesun klaksonů

Kvůli budoucí upravě bylo potřeba přesunout minimálně jeden ze dvou klaksonů. Variant bylo několik. Prostě jen jeden sundat, jeden někam přesunout nebo přesunout oba. GSXo má za krkem řízení celkem pěkný prostor, kam jse

Vloženo: 15.07.2018
    Uskutečněno: 15.07.2018