Kawasaki GPX 750 (1989)

Vlastník Štěpka
Vloženo 26.12.2011
Aktualizováno 26.12.2011

Zase pro některé veterán club, ale tohle už bylo letadlo

Motorku jsem koupil po havárce, jak jinak taky. Dřív se jinak koupit nedalo. Necghal jsem si ji opravit a pak už jen jezdil. Parádní svezení, rychlá motorka, seděla dobře v zatáčkách. S laděným výfukem měla zvuk jak F1. Já vím, všichni se teď smějete, ale tehdy se nadělalo parády...

Slezsky
Slezsky napsal 20.02.12 v 18:35

Tak tohle byla moje úplně první japonská mašina,kterou jsem si koupil za těžké prachy 89.000,- v červenci 1998,byl ročník 1987 a párkrát jsem ji i položil,ale naštěstí bez újmy na zdraví,jen motorka,opravilo se vyměnilo se a jezdil jsem dál,naučil jsem se na ni jezdit,vzpomínám na ni,na svou dobu byla extra třída a málokterá mašina ji konkurovala,opakuju na svou dobu to bylo dělo.

hans.kawa
hans.kawa napsal 29.12.11 v 16:52

První Kawa,kterou jsem řídil.Bylo mi nějakých 16let a od té doby.Je miluju!Byla kamarádova,dával jí furt kotel a jezdila,jak píchlá svině.

me2d78
me2d78 napsal 26.12.11 v 10:25

u mě za 10b...v té době jsem byl malý capart a po motorkách jen pokukoval a když projela nějaká japonka tak to byl hodně silný zážitek...dá se říct jako z jiného světa, jak by ne mezi těma žigulama, 105-tkama a čízama

JARIS72
JARIS72 napsal 26.12.11 v 09:41

byla to moje první velká motorka,nikdy na ní nezapomenu.Za mě 10b.