Ural M 61 (1961)

Nalezeno 20 záznamů

Dr.Houba
Dr.Houba napsal 28.12.11 v 16:02

Nejošklivější motorka, kterou máš
Ale jinak se samozřejmě těším, až se svezu ..

Jilmoň napsal 26.12.11 v 19:32

Díky všem za podporu!
No samozřejmě, že veteránský papíry jsou nejsnazší řešení, ale mít bílou značku je pejchou každého veteránisty! Přestavby jakéhokoliv druhu jsou mi proti mysli

SPIJKER
SPIJKER napsal 26.12.11 v 12:06

jej jej jej jej jej jej... takova hromada srotu... a tolik nadseni... a jeste dlouhodobyho... herrgott fix... ...tak at te nadseni neopusti a nedojde ti energie..at se ti podari to rozchodit... a provozovat bez nehod..

pises ze je to stary... v tom pripade to musi byt mozny hodit na veteransky, ne? ..ono asi jednodussi pak je prestavba na mladsi TP co..

Drakis
Drakis napsal 25.12.11 v 08:31

Držim palce v boji s touto stvůrou

ctirad
ctirad napsal 24.12.11 v 11:47

Toto snad ani ne .Přeji pevné nervy při renovaci.

Callvera
Callvera napsal 24.12.11 v 11:30

Dobrý Mám pár přátel co ji mají už v cajku, čeká tě hodně práce, ale bude to stát za to ! Jinak jasných 10 bodíků

Zipák
Zipák napsal 23.12.11 v 17:27

Pěkné,pěkné Železný bojovník 10

MimoCZ
MimoCZ napsal 22.12.11 v 11:58

Toz chlape, ceka te spousta prace. Preju at se dilo dari a at dostane zachovani hodnou podobu.
Kamarad ma Dnepra a nejak se mu podarilo dat to na oficialni doklady.

MotodědekTonda
MotodědekTonda napsal 22.12.11 v 11:56

Je to dobrá volba,užiješ s ním spoustu zábavy.Také jsem ho vlastnil.Naložíš do něj celou rodinu a valíš to cestou necestou přímo v kontaktu s přírodou.Dokonce jsem se zůčastnil v Č.Budějovicích na strýdfajtr dey v kategorii ukaž co umíš jsem myslím skončil na 6-7 místě.Byl to krásný ural v modré metalíze a chromem.Přeji co nejvíce krásných zážitků na něm.

Sali750
Sali750 napsal 22.12.11 v 10:57

Souhlasím. Jezdím na sovětských strojích taky už přes deset let a můžu až na pár drobností říct, že šlapou. Občas si člověk něco podělá sám, ale to už k tomu patří...

Jilmoň napsal 21.12.11 v 22:55

Sali, je to přesně tak, jak píšeš. Jezdím už asi deset let na K 750 a vím, že mám všechno v pořádku. Proto i se sovětem už jezdím v klidu a s radostí i dál, než kolem komína, samozřejmě s patřičnou údržbou.

Sali750
Sali750 napsal 21.12.11 v 19:48

Trochu práce, trochu snahy a je z toho motocykl jako lusk :)Dávám 10b za odhodlání :)
Čurdaracer: Nenech se zrazovat. Většinou zrazují lidi, co na tom nikdy nejezdili a nemají o tom žádné praktické zkušenosti.
Většinou mají špatnou pověst ty stroje, které někdo jen polil barvou a nový majitel s tím chtěl jen a jen jezdit. Ale jako každý veterán, i tenhle potřebuje péči a starostlivost. A co se zanedbá se vymstí...

čurdaracer
čurdaracer napsal 21.12.11 v 18:51

parádní aparát ...po prodeji mého hillmana uvažuju o něčem podobném ... ale všichni mě zrazují...

bawormichal
bawormichal napsal 21.12.11 v 16:17

To je prostě masakr a TY jseš Týpek jako hrom!!!At jse dílo daří..jak budu jednou něco potřebovat zrenovovat tak jse ozvu

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 21.12.11 v 16:08

Parádní kousek přeji hodně pohodových km

DemolitionDave
DemolitionDave napsal 21.12.11 v 14:19

Tak to je paráda, myslím že tento stroj letošní zima nezastaví ..blahopřeju, at slouží!

Jilmoň napsal 21.12.11 v 13:51

to je perfektní úvaha!

VlastíkPlamínek
VlastíkPlamínek napsal 21.12.11 v 13:24

tyhle stroje mě fascinují, jezdí to i s vymláceným uplně vším, jezdí to i s vůlemi se kterými by to mělo být už dávno po smrti. Myslím si, že to jezdí na ukor životnosti motorů někde daleko v budoucnosti

Jilmoň napsal 21.12.11 v 13:10

To neeee. Ono to neni rezavý! Je na tom takových vrstev barvy, že je ten plech bez koroze, jen je to strašně rozmlácený. A na ponechání v nálezovém stavu je to nevhodné, protože to neni funkční a zachovatelné a tudíž zachování nevhodné

istonbike
istonbike napsal 21.12.11 v 12:59