Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník matessssss
Vloženo 13.12.2011
Aktualizováno 25.11.2015

vždycky to byl můj velký sen a konečně se splnil mám v garáži hondu cbr 929 rr fireblade největší spokojenost, snad se spolu brzy zžijem,doufám že zima uteče rychle

První dojmy - je to sílá

Honda má 109kw nebyla bouraná snad teda nějaké drobné kosmetické vady:odřená podsedlovka a blatník,kryt řeťezu chybí jinak vypadá nádherně Ještě trapí miniblikry které nefungují přičinou je asi relátko. Na novou sezonu tudiž půjde podsedlovka do laku i s blatníkem,nové relátko,padáky carbon,nový kryt řetězu,polep nadrže,brýlí,pár polepu na moto,nové matice na rozetu red,kryt krku řízení red,matice tuhosti red,olejová zátka red,set na na nádrž red,stupačky red,rukojeti cbr a závaži do říditek red,jsem zvědavý jak to bude na sezonu vypadat

Tak mam za sebou prvních 100km a je to nadhera mašina se chová klidně jede tam kam potřebuju není jediny problém Akorát se muselo udělat více uprav:vyměnit zadní guma,rozvodový řetěz,přední i zadní brzdové destičky,výměna oleje,brzdové kapaliny,koupě chybějícího zadniho zámku,všechna moto výbava.

S Fairošem jsem již ujel 1000km a žádný problem mě zatím nepotkal. Moto je spolehlivé,ještě vyměnim nové chromové plexi a CNC páčky a bude to komplet.

odsidaho
odsidaho napsal 19.01.14 v 20:46 10b.

Krásný faroš

Perda
Perda napsal 22.03.12 v 18:54

Uvidíš, že si na sebe hodně rychle zvyknete!

Lukyno60
Lukyno60 napsal 09.03.12 v 15:27