Yamaha XVS 650 DragStar (1996)

Vlastník motorkarladbrok
Vloženo 11.12.2011
Aktualizováno 12.12.2011

první velká motorka co jsem si pořídil

Měl jsem dragstárka,nádherná první motorka po dlouhé době.Dnes už jezdí někde u Znojma,snad funguje dobře a dobře se o ni stará.

Pořídil jsem ji za 1200 liber jako nepojízdnou.Chtělo to vyčistit karburátory a hned to frčelo.Byla ale těžce jetá,strašně rezavá a špatný chrom.Po otrýskání a nalakování se změnila k nepoznání..kamarád lakýrník se na ní podepsal.Lakoval to polák Bartek.Zbyla spousta drobností jako výměna 5 kových převodových kol a nakonec výbrus.Výbrus dělali kluci v Mor.Krumlově Holátko.Motor byl pak krásně tichoučkej,prostě paráda.Projezdil jsem s ní půlku Anglie,byl jsem v Cardifu,na Lands Endu,v Londýně na ACE cafe a ve finále v Normandii ve Francii.Dal jsem na ní taky štreku do čech 1650 km na jeden zátah s doprovodným autem a na druhý auto jsme porád čekali.

Nejlepší na dráčkovi bylo,že na něj pasuje spousta doplnků a tak jsem udržoval e bay velmi busy.hahaha Mračítka na světlo a blinkry,kožený pás na nádrž z Ameriky,brašnu,podpěru,tools roll,plexisklo a v čechách nádhernej kryt na vzduchovej filtr.když jsem si pak na e bayi našel kolik stojí tam,málem jsem ho rozšlapal!!!hahahha.Byla to krásná zábava obracet starej krám k obrazu svému.

Nakonec jsem si ji dovezl do čech a přihlásil jí na český papíry.Bylo to martirium,který stálo spoustu peněz ,ale povedlo se už vím jak na to příště.

Jinak motorka jezdila bez větších problémů,když nepočítám problémy s přepínáním rezervy v rukavicích.Jen byla pomalejší
a kamarádi rádi ujížděli,darebáci:o)))

Pokoušel jsem se vytvořit si web a podle příruček jsem vytvořil stránky,kde je spousta postřehů,které jsem získal s dráčkem.Jen najdite na mým profilu web a tam to je :o))

biovirus
biovirus napsal 19.12.14 v 09:44 10b.

Pekny drag

tepr