Suzuki DR 350 (1990)

Vlastník Myna
Vloženo 8.12.2011
Aktualizováno 28.9.2020

Vloženo: 29.02.2012, Uskutečněno: 29.02.2012, Stav tachometru: 15000 km, Zhlédnuto: 13x

A je doma, Acerbiska :) . Hledal jsem ji hrozně dlouho, po asi 4 měsících jsem se naštval a podal inzerát, že ji koupím. Světe div se, za 2 hodiny se mi ozval týpek, že má jednu doma a chce ji prodat :D . Vyšla mě na 2 500 peněz i s poštovným. Čekal jsem trochu lepší stav, po tom, co mě prodejce ujistil, že je až na horší vzhled plně funkční. Plně funkční pro mě asi znamená něco jinýho. Nádrž měla jeden kohoutek zarezlej a druhej kohoutek měl uraženej náhubek na hadičku. Co se dá dělat, holt riziko nakupování po netu. Každopádně zarezlej kohoutek vyčištěn a rozchozen, uraženej náhubek nahrazen. Stačilo vyvrtat závit do kohoutku a našroubovat tam jinej náhubek, snad z Feldy nebo Favorita.

• Miniblinkry

Už se mi nelíbily přední plácačky na muchy, tak jsem koupil miniblinkry. Vzadu mám miniblinkry už delší dobu, tak to teď aspoň ladí. Blinkry svítí fakt hezky, jsou v nich 21W žárovky a nelze je přehlídnout. Vzal jsem bli

Vloženo: 29.02.2012
    Uskutečněno: 29.02.2012
  • Předsezonní údržba

DRko dostalo nový olej, už dlouhodobě jezdím na Motul 5100 a pohoda. K oleji patří i nový olejový filtr, tak šup tam s Hiflo olejáčem. Na řadu přišla taky kontrola ventilové vůle, všechno v cajku. Akorát baterka už toho

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.02.2012
    Uskutečněno: 29.02.2012
  • Šperkování - nový budíky

Tak a máme tu první část z probíhajících úprav/oprav/leštění :) . Starý budíky byly sice kromě otáčkoměru funkční, ale byly zespodu rozkřáplý. Někdo je opravoval, ale moc to nepomohlo. Byl na nich prasklej spodní bílej p

Vloženo: 25.01.2012
    Uskutečněno: 25.01.2012