renocar_unor

X-motos XZ 250 R (2011)

Vlastník koolstop
Vloženo 7.12.2011
Aktualizováno 10.12.2011

Xmotos XZ 250 R koupena jako funglovka 24.10.2011. Zatím Jediná motorka kterou jsem koupil novou, ale o to větší radost

Dlouho jsem uvažoval co koupit na blbnutí po lesích a místních tratích, napřed byla jasná volba Suzuki RM250F do 70000, jenomže pak mi odradilo to že udělanej motor co každej píše je v 90% blbost a většinou je tam druhej píst ze 100mth, takže 30000,- aby to šlapalo. Potom soused koupil Xmotos 250 33D vodníka čemuž jsem moc nevěřil po zkušenostech s první vlnou dirtů. Ale kupodivu 2 roky ne zrovna šetrného zacházení, natocenejch 200mth a naprosto bez závady, jen předek se dal novej protože tlumiče byla hrozný. Tak potom byla jasná volba nová řada Xmotos XZ250R ještě je verze XZ250R-4V což je to samé, ale motor je kopie hondy 250CRF což neni dobrej motor, sice o 5kw víc výkonu ale za cenu GO po 100mth. Na Xmoto XZ250R díly na GO(klika, válec, hlava, píst, převodovka 6000,- což je bomba. Rám a tlumiče jsou super, ve předu okopírovaná Showa(nedivil bych se kdyby v tom byli střeva origo Showa) v zadu kopie Sachs. Ovladatelnost oproti starší řadě X31,32,33,35,37 nesrovnatelně lepší a srovnatelná s japoncem. Motor má krátký kvalty, na trať ideální na louky i přez max. rychlost 120km/h pomalí, netrápit motor je rychlost cca 80km/h. Když to srhnu tak na takové to občasné zablbnutí po lesích loukách a menších tratích ideální a hrozně vděčná motorka pro každého kdo chce jezdit a ne se hrabat v motoru. Na závěr je třeba si uvědomit že nemůžete čekat zátah 40kw ale 20ti a když čínu tak XMOTOS nebo SHINERAY a ne ty sráče jako loncin atd.

sleva
sleva napsal 12.03.14 v 16:15

Čauky, mohu se zeptat, kde si jí sehnal, nikde jí nemůžu najít kde se prodává.

koolstop
koolstop napsal 15.12.11 v 18:43

No Jirka moc nic takovýho tahat nechce, ten tahá jen svuj sortiment a tim jsou silnice

kawahamouz
kawahamouz napsal 11.12.11 v 20:43

Pěkná hračka na blbnutí.Jen se divím že sis nenechal něco přitáhnout od Loukoty.Jinak ať slouží.