Suzuki GSX-R 1000 (2008)

Vlastník ZdendaCebroRR
Vloženo 3.12.2011
Aktualizováno 6.1.2018

Chtěl jsem větší a tak jsem si jí pořídil je to GSXR1000 K8 je to ze SS asi největší motorka a mě pěrfektně padla do oka.S mojí pastavou se na to poskládám o mnoho lépe.

První dojmy - Je to brutál, jede to strašně :)

Je to pěkná změna o proti RR je větší trošku těší,ale ovladatelnost je mnhomem snažší než na RR, sice jsem ujel jen pár kilometrů a můžu říct, kam se podívám tam jede,posez je více vzpřímený pro mě pohodlněšjší sedíte jako by v motorce, brzdy
mají pancéřové hadice,ty vyzkouším až na jaře jakou mají účinost-myslím že budou v pohodě.
Co se týče motoru jsem nadšen, jede hned od spodu tak nebudu muset vytáčet až k červenemu poli... na 1 cca170km/hod Vážně jsem to nečekal takový výkon, na běžné silnici nelze využít je to jako když sedíte na odjištěné raketě, ale vše je v hlavě a plný výkon vyzkouším na okruhu-těším se.
Jinak má najeto 11000km,je v perfektním stavu až na pneu ty budou na jaře nové (Dunlop Sportsmat Sportmax)Powercomander,KN filtr,ladák Akrapovic-bez katu (o nějaké kilo je lehčí) na dynometru naměřeno 191 koní-slušný stádo.
Padáky origo Suzuki-modré,rolny,zvýšené plexi MRA,krovka co víc si přát snad do budoucna Tyttax páčky a bude malá úprava
lakování kol ale to uvídíte až na jaře Jo a bych nezapoměn má to alarm na DO a peager tak že je stále hlídaná

Napíšu ještě pár řádek až jí pořádně vyzkouším, teď mi zbívá jen vymyslet jak jí budu říkat-mám na to celou zimu.

Tak mám něco málo najeto cca 1500km a jak jsem psal motorka je úžasná ve všech směrech, nejdříve jsem jezdi na B palyvovou mapu i tak jsem z toho výkonu byl hodně překvapenej motorka reagovala parádně a na nových gumách je to paráda.
Minulý rok jsem jezdil na Michelinach a musím říct ,že Dunlopy jsou fakt lepší, lepší odezva a dají včas vědět když se začínají klouzat (na A je to skoro furt )
Ted už jezdím na A a výkon co motor posílá na zadní pneumatiku je neuvěřitelný, na
výjezdech z kulatáků je zadní kolo stále v driftu a dá se to pěkně řídit vypadá to
mooc pěkně.
Co se týče našich silnic mě by stačili jen 3 kvalty na 2 jede 206km/hod a na 5 jsem
zkoušel co to dá a 297 a nevím jestli jsem měl plnej
Na jaře jsem vyměnil olej,zapalovací iridiové svíčky a brzdovou kapalinu je to o poznaní lepší všem doporučuji udělat výměnu, přes noc jsem nechal zmáčklou brzdovou páčku a ráno to bylo jak beton, brzdí opravdu skvěle, uvidíme na okruhu.
Moje úpravy, nebyly tak markantní , jak jsem myslel, kola jsem nelakoval na doporučení kamarádů a vytunil jsem mojí holku jen pár nálepkama na boční plasty a na kola, snad se budou líbyt.
Co se mi asi nejvíce líbý je fakt brutální zvuk ,ten Akrapovič fakt umí, je to symfonye
pro naše uši
Co bych chtěl jěště udělat, by bylo nastavení podvozku na mojí váhu, můžete poradit, kde tomu fakt rozumí.
V létě jedeme na GG a tak se těším, až vyzluším pořádné silnice.

Maxim
Maxim napsal 19.07.16 v 16:33 10b.

Díky chlape 10!ať seš spokojenej

Romanuss
Romanuss napsal 25.05.14 v 21:37

Maš to fakt pekny ,jezdi opatrne a trochu už obruš ty kolena

honza-xl125v
honza-xl125v napsal 29.12.12 v 18:36 10b.

petulmoto
petulmoto napsal 01.11.12 v 15:36 10b.

Parádní Suza ,to musí být mazac 10b

Charvi