Harley Davidson VRSCA V-Rod (2004)

Vlastník Duňák
Vloženo 30.11.2011
Aktualizováno 22.10.2014

Lehké zklamání,raketa,ale sežere mě.
Přes zimu 2011-12 proběhly malé úpravy-viz foto. Spotřeba se snížila,jede to i na ethanol napůl s benzínem.

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Praha - Klasik Mot

Honda VTX 1800: velice těžká, připadalo mi,že převodovka není moc rychlá

První dojmy - Jel jsem na ní z Prahy domů do Ostravy. Byla naštelovaná na dost malou postavu,takže jsem byl zlomený jak vzduchovka. Měla namontované plexi, ve kterém se odráželo přední světlo směrem ke mně,takže jsem ve tmě měl trochu problém .

Motorku bych doporučil pro - velikostně jsou Rody hlavně pro menší postavy,nicméně výkonově pro vyzrálé jezdce. Vyzrálým jezdcem myslím i třeba začátečníka ,který má k motorce respekt.

Doplňky na motorce - vše jde vidět na fotkách

Výkon nastupuje až s vyššíma otáčkama,jede přes 200,ovládá se lehounce,ale ta spotřeba-klidně i 11 litrů.
Chtěl jsem jít do změny převodů (myslím tím řemenice), protože kvalty jsou nasekané těsně za sebou,ale musel bych si nechat vše vyrobit a to je ranec. Nikdo na v roda jiné převody nedělá.
Snížil jsem řidítka včetně kapličky, zmenšil a snížil sedadla, vyleštil přední a zadní vidli,řemenici a kapličku. Jinak už nevím co bych.

fatman
fatman napsal 19.05.17 v 21:43 10b.

Gratuluju
Krásnej Rod v typické stříbrné metle...
Fotka "v akci" je fakt super
10bodů

cortes
cortes napsal 11.09.14 v 16:11 10b.

10b nevypadá vůbec špatně.

KATO666
KATO666 napsal 12.01.14 v 13:29 10b.

SUPER STROJ JASNÝCH 10b.

mdery
mdery napsal 05.10.13 v 21:02

jj nádhernej stroj...

trx2009
trx2009 napsal 25.04.13 v 23:39 1b.

Pokud ti to žere co píšeš, máš někde velkej problém. Normálně se totiž ani při nejbrutálnějším zápřahu nedostaneš přes 9 litrů. Běžná spotřeba je 5-6L...