renocar_unor

Suzuki GR 650 (1987)

Vlastník CharlesD
Vloženo 27.11.2011
Aktualizováno 28.3.2016

Starý, ale velice příjemný a neokoukaný stroj.

První dojmy - Pohodlný svezení. Slušnej výkon na ten věk a druh stroje. Proběhla repase, nebo spíš renovace a teď je ve službě u mojí ženy. Někdy se svezu taky, když nemám náladu na velký náklony a porušování rychlostních limitů.

Motorku bych doporučil pro - Pro klidný a s malou výškou sedla taky pro menší jezdce.

Doplňky na motorce - Vytuněná nerez opěrka a origo dobový padáky. Jo a plexi Givi.

Koupená nepojízdná,po vypucování karburace běží jako víno, skvělý průběh od nejnižších otáček, živá a nenáročná, parádní zvukový projev.

s.sosator
s.sosator napsal 28.06.21 v 19:21 10b.

Taky ji mám a jsem moc moc spokojený. Srovnávat bych mohl, ale to prostě kočičanda krásná a mám ji rád

RENDACB9
RENDACB9 napsal 28.03.16 v 23:12

ODEZVA SUZUKI NA DVOUVALCOVOU JEDNOHUPOVOU KAWASAKI KZ 750 ...VELKA SKODA ZE SUZUKI NEMA KICK STARTER...

V4
V4 napsal 07.03.12 v 08:07

hásky stroječek, nad touhle jsem přemýšlel jako základ ke stavbě cafééééraceru, ideální koncepce, bohužel nějak nezbyly kačky po koupi SV

CharlesD
CharlesD napsal 10.02.12 v 08:49

Pro p.epanicu: Máš pravdu,je to málo rozšířená strojovna. Chtěl jsem ji prodat, ale nakonec jsem se raději pustil do opravy a repase. Tys ji měl?

p.epanica
p.epanica napsal 05.02.12 v 17:17

Fajn vozítko. Velice zajímavě technicky řešený motor a málokdo to ví. Tu si drž stojí za to.