Kawasaki Z 750 (2004)

Vlastník 43001
Vloženo 26.11.2011
Aktualizováno 19.9.2016

Tuhle fešandu jsem si vybral k mím 30tým narozeninám.Ještě dodělat řidičák a můžu začít jezdit.

První dojmy - Je nádherná,má skvělý moderní design,je živá,obratná,ostrá...

Dlouho a ještě dýl jsem vybíral z různých druhů motorek,až jsem se rozhodl pro tuhle a z těch pár svezení po městě nebo přilehlých vesničkách musím říct,že je to skvělá volba.Zatím obrovský RESPEKT,pomalu zkouším do zatáček jemně klopit a zkoušet zrychlovat a učit se citlivě brzdit,ale jak říkám respekt,není to 350dina,zatím se jen seznamujem.Před zimou jsem si udělal papíry a,už se nemohu dočkat až jí na jaře projedu.
Můj Zed je vylepšen širšími řidítky,zrcátky z novějšího modelu,plexi štítem,pancéřovovýma hadičkama v předu,leštěnýma ráfkama,klínem pod motorem nalakovaným v barvě moto. spolu s zadním blatníčkem,sportovním výfukem,který má z útrob vyoperovanou píšťalu takže brutál sound,bílím zadním světlem,mini blinkry a tuning držákem RZ.

Po čase.
Je to tryskáč,na mě až moc,láká mě za to tahat.
Předek mi připadá dost měkej a taky to trvrrrdé sedlo není úplně vono,ale jinak fakt dobrá.
No příště budu volit něco pohodlnějšího,hlavně pro moje né moc dobré zádíčko,něco kde se sedí více vzpřímeně a taky míň ostřejšího,abych neskončil rozteklej v pytli,třeba nějaký Cruiser by byl ideální a hlavně mě tento typ stroje vždy tak nějak přitahoval.
Vlastně jsem uvažoval i že si ho pořídím ,ale bylo mi to rozmlouváno že na to mám dost času atd.
Těďka řeším domeček,proto jsem musel prodat,každá korunka dobrá a zábava hold musí ňákej ten pátek počkat.

O.X.H.
O.X.H. napsal 14.07.12 v 07:36

Parádní stroj. Však taky kawasaki. 10b

Jard
Jard napsal 12.01.12 v 21:04

taky voňavka, pěkně v červený ... ten klín jí sluší

salabak
salabak napsal 07.01.12 v 21:01

zdravím Chomutováku, na jaře se snad potkáme . Zed je opravdu dobrá volba. Mrkni na facebook na motobarekcv. Píšeme tam výlety, můžeš se přidat.

43001
43001 napsal 28.12.11 v 16:42

děkuji za komentář ,dnes jsem se byl pomazlit v garáži už aby bylo na jaro

DemolitionDave
DemolitionDave napsal 27.12.11 v 18:45

V červené to Zedovy sekne,chválím leštěná kola a klín ,supr..tak at to šlape!