Suzuki SV 1000S (2003)

Vlastník OndraT
Vloženo 22.11.2011
Aktualizováno 7.10.2012

super motorka za dobry peníz !!

Na motorkach jsem začal jezdit v roce 2003 kdy jsme si s bratrem koupili první motorku Suzuki DR 125 a měli jí na pulky.Na druhou sezonu už jsem chtěl mít svoji mašinu ale peněz jsem moc neměl tak v uvahu připadala nějaka jawa nebo MZ a nakonec to byla MZ 250 na ktere jsem za sezonu najezdil poctivych 8000km.Na další sezonu podědil MZ bratr a ja si konečně koupil první velkou motorku a tou byla Suzuki GSF 600s r.v2002 Bandit na tuhle motorku nikdy nezapomenu,byla to skvěla motorka se kterou jsem najezdil poctivych 31 000km za 4 sezony a nikdy nesklamala .Po čtyřech sezonach ale přišel čas skusit něco jiného a tak Bandit musel do světa. Naskytla se my možnost koupit za dobry peníze Hondu CBR 954 ale nějak my nesedla a tak po jedné sezoně šla do světa najel jsem na ní jen pouhych 4000km.Po prodeji CBRka jsem přemyšlel co dal a rozhodl se skusit uplně neco jiného a tím bylo velke svéčko Suzuki SV 1000s.po roce jedné sezoně a 5000km mužu říct že je to opravdu skvěla motorka se kterou se da jezdit na dlouhé vylety ale také třeba na okruhu,motor tahá krasně odspodu,posed je sportovní ale né tak moc jak na dnešních supersportech ,polokapota plní svuj učel (chraní před větredm ale nezakryva krásnej véčkovej motor )Zadní spodní čast motorky my ozdobyli ladaky TENAX jejich zvuk je prostě paradní a nepřeslechnutelný.Jízdní vlasnosti ma motorka taky dobre ,podvozek ujde ,tlumič řizení je taky bezpochyby duležitou současti téhle motorky,brzdy jsou slabši ale člověk si na ně zvykne a co se tyče davkováni plynu tak to musí byt alespon ze začatku opatrné neni to žadna hračička pro začatečníky a neumi moc odpouštět chyby jako čtyřvalec.Jinak jsem sni velice spokojeny a už se těším na příští sezonu

VYBA
VYBA napsal 04.07.13 v 21:55

Jsem v tom taky :D Mám jí chvíli a ikdyž jsem vždycky miloval rychlost a jízdu s plynem na doraz ala CBR-RR...tohle je něco úplně jiného a baví mě to. Není to motor, který člověka nutí jít na doraz a to je to co potřebuju. Trochu zvolnit a užít si tenhle tahavej motor :)
Přeju hodně štastných kilometrů.

ZZilvi
ZZilvi napsal 14.04.13 v 17:03 10b.

Pěkná strojovna

Martin_SV
Martin_SV napsal 26.10.12 v 22:56

Modrá je dobrá K téhle mašině není co dodat 10b

Tomboo
Tomboo napsal 27.01.12 v 01:21

Dobrý výběr a ta barva Laďáky taky super,tak ať jezdí!

Pája13
Pája13 napsal 04.12.11 v 22:53

Krasavec.Tak ať dělá na jaře jen a jen radost. 10 bodů.